Přejít na obsah

Rušení televizoru od světla v lednici


Návštěvník c12345

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Mám novou televizy Samsung LE 46C 65O s CI slotem a v něm spárovanou kartu. Obraz je díky i tomu kvalitní jelikož jsem vyměnil veškeré vedení tzn. kvalitní kabel BELKEN všude F konektory a obraz jak víno ... ovšem co mě dělá problémy a nemůžu to nějak vyřešit vedle respektivě mám televizy- příčka zeď- a za ní defacto hned za televizí je lednice(televize a lednička jsou na jiné zásuvky) pokaždé když otevřu a zavřu lednici mi to zaruší televizy.... zakostičkování obrazu a zablití zvuku. S určitostí můžu pouze říci, že na 1OO procent to dělá spínač v lednici na žárovku nebo žárovka netuším.... psal jsem všude možně, ale prakticky rada žádná a rozhodně se mi nechce hrabat do spínače v ledničce.... Nevíte někdoi nějakou radu jak to alespoň eliminovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca

Je, ale otázka jestli obě zásuvky jsou na stejné nebo rozdílné fázi. Tipnul bych to, že na stejné. Pravděpodobně budou opálené kontakty na spínači od světla v lednici. Doporučuji výměnu odborným servisem. Možná by při jednom mohli vyměnit komplet vše, od spínače, až po objímku žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako elektrikar to take tipuju na opalene kontakty budto na patici u zarovky, nebo ve spinaci.

Myslim ze vymena by mela pomoct, staci kdyz vysroubujes zarovku a kouknes se na spodni kontakt jestli neni opaleny, pokud ano, tak ho ocisti a zkus ji znovu nasroubovat, mozna bude opaleny i dotyk na patici.

U spinace to bude horsi, tam bude nutna asi komplet vymena.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

Ve starém bytě jsem řešil stejný problém utažením drátů v zásuvkách. Bydlel jsem v paneláku s hliníkovým obvodem. V noci se stávalo, že mi i dokonce svítila elektrická zásuvka.

Bylo dříve běžné (v domech postavené před revolucí), že všechny zásuvky jeli přes jeden jistič, tedy nekonečný obvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...