Přejít na obsah

HD PVR Kaon


Návštěvník milan.karvina

Doporučené příspěvky

Návštěvník milan.karvina

Můj HD PVR Kaon od UPC dělá toto : Díváte se na jakýkoliv program, najednou se obraz sekne - napíše není přístup a box se sám restartuje a někdy se zpátky ani nenahodí. Má někdo stejný problém. S tímto boxem sem naprosto nespokojen ! Zlatý HANDAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

Také nemám tento problém, ale určitě bych překontroloval kabely a pozval si technika na přeměření signálu. A ještě jedna otázka, kolik tv ta jedna zásuvka živí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milan.karvina

Technik je pozván. Zásuvka živí celkem 2 LCD televize. Jedna má Handan CV 5000 a ta nová má Kaon HD 3000. Před Kaonem sem používal DVR BOX Handan CV 6000 a s ním sem byl teda maximálně spokojený.

 

Vyměnil sem ho za Kaon z toho důvodu, že jsem si koupil nový LCD Samsung a chtěl sem to příjimat moderněji (HDMI) než přes scart. Ovšam jak říkál. Nadšený nejsem. Sleduji něco, nebo dokonce nahrávám, obraz se sekne - napíše není přístup a box se resetuje a někdy se nenahodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oauh

Dnes mi technik vymenil stary DVR za nove HD DVR kaon 4xxx. Zatim funguje vsechno jak ma, akorat me zarazila a dost naprudila jedna vec. A to ze kdyz vypnu dvr tak signal TV po koax. kabelu nejde dal do televize. Musi byt dvr zapnute aby signal sel. Volal jsem na technickou podporu UPC a tam mi rekli ze o tom vi, ze to museli udelat kvuli evropske unii, ze pokud signal byl pruchozi tak pristroj zral vic energie. Coz mi prijde na hlavu padle, kdyz ted chci sledovat TV tak si musim zapnout DVR a sezere mi to energie daleko vic. Pry pracuji na reseni, mozna update firmware. Mate s timto nekdo taky problem? Da se to vyresit nejak jednodusseji ? DIky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...