Přejít na obsah

Výpadky internetu


Návštěvník Rocky1930

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rocky1930

Zdravim mám problém používám tarif UPC FiberPower 100

Modem od providera Cisco EPC3212

Router NetGear WNDR3700

 

problém je v tom že mi internet buď stavkuje nebo nejde vubec ale stahovat,nebo odesilat muzu jak pres P2P site nebo FTP,hrani her pres internet bez problemu. Resetuju modem i router a bezi to v pohode druhy den opet stejny problem nacitani webove stranky nedohlednu nebo nelze navazat spojeni.

 

volal jsem na technickou podporu tam mi rekli ze je opet problem u mne modem je prej v poradku.

 

Router ma nejaktualnejsi firmware,PC je bez viru a dalsi haveti uz si nevim rady dekuji za rady.

 

Edit:ted jsem dal reset modemu na routeru a jsem zatim bez problemu uvidim zitra jinak jeste zkusim odpojit od zasuvky odpojit znovu modem a router,nebo nejlepe dat router do defaultu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rocky1930

tak jsem zjistil ze mam pekelne rozpalenej modem dneska mi zacal opet haprovat internet modem je horkej jako krava vypnul jsem ho nechal vychladnout a uz zase bezim na full nevim kam ho dat mam ho mimo slunecni svetlo nebo vada modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...