Přejít na obsah

Výpadky internetu


Návštěvník Rocky1930

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rocky1930

Zdravim tak jsem jeste dodatecne nechal zapojenej modem primo do pc bez routeru a 3 den bez problemu takze nevim kde muze byt chyba v routeru zpozoroval jsem ze kdyz zacnu stahovat ve velkym jak pres P2P site nebo ftp tak mi zacne kolabovat internet a mam horsi odezvu na server ale resetnu router a jede to v pohode nevite kde muze byt chyba jeste zkusim vymenit lan kabel jinak jak psal SLAMB firewall jsem nenasel nebo vubec tam neni.

 

mensi otazecka nebude lespi si objednat od UPC modem CISCO EPC2425?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rocky1930

Tak dnes 14.5.2011 nastal stejný problém jako při zapojeném routeru značky NETGEAR WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gigabit Router měl jsem vysokou odezvu internetu na server přes 1000ms rychlost Downloadu:byla okolo 8Mbs Upload: cca 1Mbs načítaní webových stránek cca 5 min konečné načtení: spojení ukončeno FTP server fungoval,P2P site fungovali online hraní fungovalo ale etremně mizerná odezva

 

Modem jsem umístil na větratelné místo viz.2011051419470141.jpg

 

 

1.((Nechal jsem Modem spuštěnej 4dny mimo zapojení routeru čiste do PC )

2.(vymenil jsem Lan kabely,resetoval modem,odpojení rozvodu ze zasuvky a modemu,dodatecne na PC jsem dokoupil zvlast Sitovou Gigabitovou kartu)

3.(Nechal zapojen Router + Modem 4dny router ma nejaktualnejsi firmware,na routeru vypnuta WIFI,PC je po cistem reinstalu bez haveti a dalsich hovadin,System kazdym dnem proverovan Esetem bez viru)

 

Výsledek:!!!!! (Zadny bod neuspel vdy po cca 3-4 dnech Internet vytuhne bud rapidne omezena rychlost internetu,odezva na server přes 1000Ms atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...