Přejít na obsah

Featured Replies

Odesláno

Už asi 3 dny tyto programy v analogu nejedou, je jenom tma. Kdyby se to přihodilo nějakému lokálnímu poskytovateli, tak se dá ještě pochopit, že nemá nonstop servis, ale u UPC s počtem v řádu settisíc klientů? Ostuda a ani se nedivím, že s takovým přístupem jim lidi utíkají pryč :-(

Odesláno

Musis napsat lokalitu kde bydlis, v Brne to jede.

V techto pripadech je nejlepsi napsat rovnou na UPC, pokud jim zavadu nekdo nenahlasi, tak oni opravdu vubec nemusi vedet ze ty kanaly nebezi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno

No tak v Brně St. Lískovec mě Cool jede pouze v digitále. V analogu je tma. Už třetí den..

Odesláno

Mohu rovněž potvrdit, že mi zmizela PRIMA LOVE z analogu. Nahrávala jsem pro mamču v pátek "Pravá tvář vášně". Místo hahrávky černá tma.Myslela jsem si, že program někam přesunuli. Projela jsem ladění a nic - LOVE ani COOL jsem nenašla. Moc se na tyto programy nedívám, ale kromě 4 základních jsem našla Nova Cinema, STV1, STV2, Markízu, Barandov,UPC Expres. Nemohu to říci určitě, ale domnívám se že jsem dříve např.STV1 neměla.

Dívala jsem se na stránky UPC na programy analogové TV - v nabídce MINI mají pár českých programů bez LOVE A COOL, v u nabídky KLASIK se ani neobtěžují se seznamem - je tam, že nabízí české a slovenské programy.

To je asi můj případ, protože než mě donutili přejít na digitální STANDARD, měla jsem KLASIK.

 

Jsem z Brna, Nový Lískovec.

Odesláno

Jak uz jsem rekl, zrejme vypadek na hlavni prijimaci stanici pro zapad brna, vychod a jih ma jinou HS a tam to jede.

Takze na nic necekejte a volejte nebo piste na UPC, dokud to nekdo nenahlasi tak to nezprovozni.

 

Pro Jana014: Nabidka Klasik uz se v Brne a ve vetsine republiky nevysila, nyni bezi pouze Mini s mirne obnenenou nabidou tv kanalu, je jich ted celkem 16,

to co maji na strankach UPC uz neni aktualni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno

Bylo to v Brně na síti UPC (ne Karneval). Teď ty 2 programy už jedou, bohužel je ale pro změnu zamrzlej obraz na STV1. Zřejmě chce UPC ten analog zlikvidovat co nejdřív, ale formu zvolili poněkud nešťastnou. Nebo se chtějí zbavit zákazníků, to je taky jedno z možných vysvětlení.

 

A hlásit jim výpadek? To fakt na té přijímací stanici nikdo není nebo tam aspoň každej den někdo nezajde na kontrolu? To snad ani není možný...

Odesláno

Na HS zamozrejme urcite nekdo je, ale problem je ze o tom vypadku ani nemuseji vedet, predevsim o vikendu a zvlast kdyz lidi ty poruchy casto vubec nehlasi a cekaji az se to "samo" spravi, coz je chyba.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno

Dodneška jsem myslel, že na HS mají aspoň televizor a průběžně se podívají jestli to hraje nebo ne.

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community