Přejít na obsah

Výpadek Prima Cool a Prima Love


Návštěvník YABAKA

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Už asi 3 dny tyto programy v analogu nejedou, je jenom tma. Kdyby se to přihodilo nějakému lokálnímu poskytovateli, tak se dá ještě pochopit, že nemá nonstop servis, ale u UPC s počtem v řádu settisíc klientů? Ostuda a ani se nedivím, že s takovým přístupem jim lidi utíkají pryč :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Mohu rovněž potvrdit, že mi zmizela PRIMA LOVE z analogu. Nahrávala jsem pro mamču v pátek "Pravá tvář vášně". Místo hahrávky černá tma.Myslela jsem si, že program někam přesunuli. Projela jsem ladění a nic - LOVE ani COOL jsem nenašla. Moc se na tyto programy nedívám, ale kromě 4 základních jsem našla Nova Cinema, STV1, STV2, Markízu, Barandov,UPC Expres. Nemohu to říci určitě, ale domnívám se že jsem dříve např.STV1 neměla.

Dívala jsem se na stránky UPC na programy analogové TV - v nabídce MINI mají pár českých programů bez LOVE A COOL, v u nabídky KLASIK se ani neobtěžují se seznamem - je tam, že nabízí české a slovenské programy.

To je asi můj případ, protože než mě donutili přejít na digitální STANDARD, měla jsem KLASIK.

 

Jsem z Brna, Nový Lískovec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz jsem rekl, zrejme vypadek na hlavni prijimaci stanici pro zapad brna, vychod a jih ma jinou HS a tam to jede.

Takze na nic necekejte a volejte nebo piste na UPC, dokud to nekdo nenahlasi tak to nezprovozni.

 

Pro Jana014: Nabidka Klasik uz se v Brne a ve vetsine republiky nevysila, nyni bezi pouze Mini s mirne obnenenou nabidou tv kanalu, je jich ted celkem 16,

to co maji na strankach UPC uz neni aktualni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Bylo to v Brně na síti UPC (ne Karneval). Teď ty 2 programy už jedou, bohužel je ale pro změnu zamrzlej obraz na STV1. Zřejmě chce UPC ten analog zlikvidovat co nejdřív, ale formu zvolili poněkud nešťastnou. Nebo se chtějí zbavit zákazníků, to je taky jedno z možných vysvětlení.

 

A hlásit jim výpadek? To fakt na té přijímací stanici nikdo není nebo tam aspoň každej den někdo nezajde na kontrolu? To snad ani není možný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...