Přejít na obsah

Chystá UPC navyšování rychlosti internetu?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník fortik

Docela by mě zajímalo co je na tom pravdy. Já bych třeba 200mbit uvítal, dnes při více vláknech by to asi nebyl problém dosáhnout. 8) Ale spíš bych to viděl na tu kosmetickou změnu 100 > 120.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník St@nley

Já jsem UPC úspěšně poslal k čertu, po té, co nám do baráku natáhla firma optiku s cenami:

 

1/1 za 0,- Kč

100/100 za 240,- Kč

1000/1000 za 400,-Kč

 

No nekupte to. Tomu UPC těžko může konkurovat. :lol: A jsem vychechtanej. (Tím se nechci vytahovat, spíš chci ukázat na to, jak UPC chrápe na vavřínech a to nejen u internetu, ale i u televize)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Já jsem UPC úspěšně poslal k čertu, po té, co nám do baráku natáhla firma optiku s cenami:

 

1/1 za 0,- Kč

100/100 za 240,- Kč

1000/1000 za 400,-Kč

 

No nekupte to. Tomu UPC těžko může konkurovat. :lol: A jsem vychechtanej.

No jsem zvědavý, co budeš dělat až se ta firma František Honásek posere, projektík třeba zkrachuje a s ní i tvoje skvělá sí't.

Někdy hold může být od věci se řídit pravidlem "nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

Zdá se mi to, nebo z tebe mluví závist? :lol: Nevíš vůbec o jakou firmu se jedná, kde působí, jakou má historii. A i kdyby to byla firma "Františka Honáska" jak ty píšeš, tak jí dám šanci, proč ne?! Za ty peníze?

 

UPC mi snad nikdy nevyšlo vstříc! Jednání se zákazníky je naprosto hrozné. Tak proč nezkusit něco jiného? Všichni chtějí větší upload. A to UPC zatím stále nenabízí. Já mám 100Mbit za 240,- měsíčně.

 

Řekni mi, proč bych měl platit UPC 400,- měsíčně za 25/1,5, když můžu mít za 240,- 100/100???

Tvůj příspěvěk nedává nejmenší smysl. S tvým přístupem by nikdy žádná nová firma neměla šanci. Tak přestaň závidět. :twisted:

 

A co bych dělal, čistě hypoteticky, kdyby "se to posralo" jak ty říkáš?! Tak si vyberu jinou firmu. Mám výhodu, že si můžu ISP vybírat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Zdá se mi to, nebo z tebe mluví závist? :lol: Nevíš vůbec o jakou firmu se jedná, kde působí, jakou má historii. A i kdyby to byla firma "Františka Honáska" jak ty píšeš, tak jí dám šanci, proč ne?! Za ty peníze?

:D komediante, proč bych měl závidět. Jen upozorňuju na jistá rizika se kterými mám navíc své zkušenosti. O nic jiného nejde, tak zanech mindráky mindrákama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1000/1000 sice vypadá hezky, ale neni to bohužel nic jinýho než marketingovej trik :lol: kdyby takhle mělo síť vytěžovat např. 10 lidí třeba paralelním stahováním z rapidu, ta rychlost bude úplně jiná... spíš bych to prezentoval jako internet bez omezení, kterej jede, jak může... jinak televizní nabídku má velbnet určitě horší a to jak po stránce ceny, tak obsahu... otázkou je, co kvalita :)

 

jinak bych to bral :) sice ta rychlost by jistá nebyla, ale dá se předpokládat, že většinu času by se snad pohybovala nad 100/100...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Je to tak, marketingový tah a prakticky nula. Navíc tyto firmy mají vysoké rychlosti na optice vesměs jenom ve své síti a když to jde ven, tak je konektivita mizerná, protože tam už je potřeba platit a taky být velká firma, aby se dala cena tlačit dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

Pár lidí co maj v Plzni a ještě snad na Kladně znám. Jedná se o celkem dobré připojení, gigabit sdílenej (realna rychlost 100-600mbit). Za ty peníze určitě paráda, ale rozšíření na úrovni vysokoškolských kolejí takže bacha aby na Tebe někdo z VUT nezačal machrovat že má gigabit za 120kč. UPC tomu konkurovat nemůže, už z důvodu technologie. My jenom můžeme doufat, že tvýho poskytovatele UPC koupí a pojedeš si s náma naše ceny :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Retiree

Před časem kdosi, tuším z oblasti Prahy, psal, že se navyšuje počet kanálů. Já jsem 5. downstream kanál - 338 MHz zaregistroval dnes (kromě stávajících 370, 378, 386 394), současně nárůst Power Level z asi -7 dBmV na -4,5 dBmV a SNR 35>37 dB. Asi přibyly i další kanály?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...