Přejít na obsah

Dotaz ohledne cen za sluzby !!!


Návštěvník Andy92

Doporučené příspěvky

Návštěvník Andy92

Zdravím,

chci se optat platim za telku 6 kil .. nabidka standart. A nedavno mi obchodni zastupkyne nejaka prisla sem ke me a nabidla net za 3 kila 25mb. a stim ze bych to platil najednou ..tj. 899 a musim minimalne na rok a pak po roce bude cena stejna. a kdyz sem chtel ponizit televizi tak mi na UPC lince rekli ze ta nabidka standart nejde snizit ze to je takhle dany a kdyz sem rekl ze chci zrusit smlouvu tak co mam udelat tak uz mi rekli stranky a kde co jak. a net mi nabidli na te lince tech 25mb za 399 na rok! a po roce 599 Kc. Coz nechapu teda. Jak je mozny ze mi obchodni zastupkyne nabidne uplne jine ceny, o polovicku skoro levnejsi internet a televizi mi nejsou schopni ponizit i kdyz sem rekl co mam teda delat kdyz chci zrusit smlouvu. a bavil sem se se znamym tak mu to normalne snizili (televizi) ale nvm co mel za tarif a uz je to nejakejch dobrejch par mesicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Andy92

No dobře ale tak proc treba (sem slysel pripad) kdy jeden typek chtel televizi snizit a az kdyz dal pres klientske centrum zruseni smlouvy tak se s nim bavili a snizili mu cenu. Toto mi neprijde moc ferove jednani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen
Zdravím jak je možný, že za květen za služby TV a internetu zaplatím 1089 kč a od června je to 1242 Kč ! Můžete mi to vysvětlit?

 

Možné to je, moje vyúčtování za květen bylo rovněž nižší, nežli byla účtována částka za předešlé měsíce. Po zkoumání jsem přišel na jednu maličkost - UPC změnilo fakturační období, u mne bylo původně stanoveno od 3. dne měsíce do 2. dne následujícího měsíce a změněné období je od června vždy od 1. dne do posledního dne v měsíci.

 

Chybou UPC je, že na tuto skutečnost zákazníky neupozornila ve vystavené faktuře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...