Přejít na obsah

Router pro tarif 25M.


Návštěvník robo

Doporučené příspěvky

Návštěvník robo

Shanim radu jaky router zakoupit. Tak do 1500, radeji mene. S wifi, moznost AP i klient. Pro pripojeni max 4 pocitacu. Takovy co nebude brzdou. Ten co mam, brzdou je. Jaky model, firmu. Libi se mi vyrobky Zyxelu, dobra podpora po telefonu. Dobra vec kdyz nevim co k cemu slouzi ci jak to nastavit tak se to hodi. Ale nerad bych narazil. U Zyxelu se mi to bohuzel trosku stalo. U VOIP brany, na 4 analog. telefony je pruchozi wan lan. Jenze je taky brzda. Mel problem uz pri 10M. Pustil tak neco pres pulku. Takze ho mam ted napichnuty v routeru. To jsem vyresil. S prechodem na 25M musim ted poresit router. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

TP-Link WR1043N doma (uptime 320dni, routuje stabilne dva az pet compu), WR941ND na chalupe (uptime 200+ dni) a ted naposled WR940N do prace (tam bezne dela ctyri compy, obcas i deset a po mesici zapojeni zadnej problem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Tak jsem zakoupil WR941ND a jede to stejne pomalu 2.65Mbps jak ten muj stary router SMC. Kdyz dam kabel z modemu primo do pc jede to plny kotel. Kabel ma tak 8metru. Kdyz by byla chyba v kabelu, nepojede to ani bez routru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Takze problem byl ani ne v mem starem routeru ani v novem TP linku. Chyba byla v NOD32 v 4. Jak jsem vypnul Virovou a antispamovou ochranu, rychlost byla v poradku. Po zapnuti a otestovani rychlosti to zase spadlo na tu hodnotu 2.32Mbps. No koupil jsem zbytecne TP Link. Kdyz bych ho vul koupil pres internet mohl jsem ho bez problemu vratit. Ale kvuli rychlosti, vyrizeni objednavky, jsem ho koupil na prodejne. Nainstalovan NOD4 v 4.2.x a je vse ok. Problem vyresen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...