Přejít na obsah

Cablestar HD 2 problém


Návštěvník neoplc

Doporučené příspěvky

Návštěvník neoplc

Dobrý den, mam cablestar HD 2 i ze slotem na kartu zapojený v pc. Do něj zastrčený kabel od kabelovky. Naladím vše bez problémů. Krásný obraz i zvuk, ale z ničeho nic se jakoby sekne obraz i zvuk. Přepnu na jinší kanál jede 5 vteřin a zase sekne. Nevím co s tím prosím poraďte. Už jsem skoušel originální soft. DVBviever a ProgDVB u obou to dělá. Možná nemám nějaké kodeky, anebo je karta poškozená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník neoplc

Takže mám:

 

Win7 64x SP1

Proc.: Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.00Ghz

Ram: 4GB

Zakl.deska: Asus P5Q

Graf. karta: MSI Ati Radeon R4870 T2D1G 1GB

HDD: 2x SAMSUNG HD103UJ 1TB

Zdroj: Seasonic SS-550JT 550W

 

Monitor: Přes redukci na HDMI propojené s PHILIPSem - 42pfl360SH/12

 

dvbviever jsem nainstaloval s CD přibalené ke kartě a aktualizoval, zkoušel jsem stáhnout soft i z officiálních stránek. Kodeky jsem žádné neinstaloval (kodeky jsem printnul z ProgDVB jestli to stačí viz obrázky). Jinak nemam žádný K-lite pack ani nic podobného nainstalované jestli myslíš tohle.

 

Video

screen1pr.png

Audio

screen2js.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Signál může kolísat na hranici použitelnosti. Žádné další kodeky do PC necpi, jenom si způsobíš problémy. Tunery tv karet mají obecně oproti televizorům a STB NIŽŠÍ CITLIVOST, takže obligátní rada - kontroluj kabely od účastnické zásuvky ke kartě, včetně konektorů. Žádné další programy nezkoušej, DVBViewer musí vyhovovat, patří k těm nejlepším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Podobný jev znám pouze u HD, kdy slabý procesor nestíhá a přetéká videobuffer, což zjevně není Tvůj případ. Upřesni stav: zda pouze jeden multiplex nebo více muxů, zda pouze HD nebo i SD programy. Zkus měnit renderery a kodeky, které máš v nastavení dispozoci. Jsou výpadky patrné i v nahrávce?

Že kabeláž dělal technik UPC není argument. Karta ma na vstupu F konektor, televizor IEC konektor, takže při zkoušení signálu používáš pro kartu redukci? Zkus přivést signál ze zásuvky do karty přímo, bez jakýchkoli spojů a rozbočení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mates608

tohle je moje sestava

Win7 64x SP1

Proc.: Amd phenom II 955BE

Ram: 4GB

Zakl.deska: gigabyte amd 770

Graf. karta: Ati Radeon 5770 1GB driver Catalyst Software Suite v 11.7

 

Zdroj: Seasonic SS-550JT 550W

moje nastavení DVBViewer Pro použil jsem z instalacního CD kodeky od Mainconcept

skus vše nastavit na Mainconcept

dvbviewer%20nastaveni.PNG

 

moje nastavení DVBViewer TE

nastaveni%20DVBViewer%20TE.JPG

Upraveno uživatelem mates608
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník neoplc

Jakou máš verzy DVB? Instaloval jsem s CD i stahoval z netu a nemuzu takove nastaveni najit. Verze kterou mam na CD viz. screen. Jinak Kabel mampřipojený ke kartě na přímo DVB programy na měření signálu mi ukazují 98%.

 

verzedvb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...