Přejít na obsah

LG 26LV2500


Návštěvník pakko5

Doporučené příspěvky

Návštěvník pakko5

Dobrý den.

Máte někdo zkušenost,jak funguje CA modul SMiT Conax Chipset Pairing CAM(poskytovatel UPC) s televizí LG 26LV2500 nebo podobnou? Na dotaz u LG jsem byl ujištěn,že má TV ČR-firmware,Tady čtu že to až tak pravda není.Ladění FIN,SWE atd.,trochu se toho bojím.Taky známeme naše obchody,bůhví jaký je původ zboží,jestli určeno pro český trh atd.

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde ani tak o spolupraci CA modulu s televizorem, coz fungovat urcite bude,

ale spis jestli ma tento model aktivovany DVB-C tuner pro ČR, podle výrobce se zda ze ma, pokud ne, tak je nutne nastavit zemi vysilani na Finsko, Svedsko, nebo zadna ---.

Idelane by to chtelo vyzkouset aspon nekde v obchode.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pakko5
Kup si Samsunga, ten má DVB-C ofic. i pro ČR.

 

psal jsem do LG.V odpovědi mě ujištovali že je DVB-C tuner proČR.Tak proč to všichni laděj přes FIN,SWE?

Nechci mít v každý místnosti TV od jiný firmy.Takže rada že mám jít do Samsungu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pakko5
Tady nejde ani tak o spolupraci CA modulu s televizorem, coz fungovat urcite bude,

ale spis jestli ma tento model aktivovany DVB-C tuner pro ČR, podle výrobce se zda ze ma, pokud ne, tak je nutne nastavit zemi vysilani na Finsko, Svedsko, nebo zadna ---.

Idelane by to chtelo vyzkouset aspon nekde v obchode.

 

Mě právě odrazuje to nastavování FIN,SWE,atd. To je pak txt a epg bez háčků,čárek.Ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Kup si Samsunga, ten má DVB-C ofic. i pro ČR.

 

psal jsem do LG.V odpovědi mě ujištovali že je DVB-C tuner proČR.Tak proč to všichni laděj přes FIN,SWE?

Nechci mít v každý místnosti TV od jiný firmy.Takže rada že mám jít do Samsungu...

To je holt těžký, když si napřed všude nakoupíš LG a pak řešíš co s kabelovkou... Ale i když u LG zůstaneš, tak to není tragédie, prostě navolíš jinou zemi jak bylo napsaný. Akorát bude možná EPG nepoužitelný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajdi si nekam do kseftu a vyzkousej si to, staci jen kdyz pro zemi CR bude aktivni kabelovy tuner.

 

Jinak tady mas odkaz na prispevek kde se reilo totez:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=3 ... 4900#39999

 

A jeste citat z jednoho prispevku na tvfreak.cz

 

Pri prouzivani DVB-C v CZ/SK treba dat pozor na vyber krajiny - Finsko/Svedsko maju specificke nastavenia ktore nie su celkom kompatibilne a nikdy nebudete mat spravnu diaktritiku v EPG alebo v teletexte.

 

Treba postupovat podla navodu (link v druhom prispevku zhora) - str. 67, t.j. nastavit krajinu na __ a potom spustit ladenie. Po naladeni je EPG aj teletext spravny.

 

Aj tento rezim ma vsak chybicku - po vypnuti televizora a opatovnom zapnuti sa teletext vrati na zapadoeuropske kodovanie, a pre spravne zobrazenie treba vojst do Menu->Moznosti->Jazyk.Nabidka a tam potvrdit Cestinu alebo Slovencinu. Potom az do dalsieho vypnutia televizora bude diakritika v teletexte spravna.

 

Neviem preco tento drobny bug neodkazu v LG odstranit, asi sa im malo ludi stazovalo na ich supporte...

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník pakko5

Takže jsem v TV nastavil češtinu.Zasunul CA modul,nic nenastavoval.Spustil automatický ladění.Pár vteřin obav :D .A vše je v absolutním pořádku,takže zbytečný obavy.Na 10 dnů promo akce všechny programy,tak doufám že i po těch 10 dnech bude vše fungovat bez chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...