Přejít na obsah

Samsung T24A550 - problem s CI


Návštěvník kutak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Z obrázků na netu to není patrné, ale tv samsung patrně nemá šachtu s CI rozhraním, ale používá adaptér (CI slot) nasunutý do spec. mini konektoru. Je CI adaptér dobře zasunut do konektoru (silou, nebo ještě větší silou)?

 

Co to je polovina kanálů? Jo, teď jsem zjistil, že UPC má jeden ze svých dnů a skutečně asi polovinu kanálů nekóduje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z obrázků na netu to není patrné, ale tv samsung patrně nemá šachtu s CI rozhraním, ale používá adaptér (CI slot) nasunutý do spec. mini konektoru. Je CI adaptér dobře zasunut do konektoru (silou, nebo ještě větší silou)?

 

Co to je polovina kanálů? Jo, teď jsem zjistil, že UPC má jeden ze svých dnů a skutečně asi polovinu kanálů nekóduje!

 

Televizi mám jinou, ale problém asi dost podobný, co zakladatel tohohle vlákna. Mám tam slot na CA modul, takže tam strkám přesně tohle: http://www.upc.cz/televize/ca-modul/. Před tím vytažením za chodu bylo vše OK, televize si modul našla spárovala a všechny kanály dekódovala.

 

Po tom vytažení ho ale prostě vůbec nedetekuje. Je tam správně, přesně tak jak byl předtím, zatlačený nadoraz. Proto jsem se ptal, jestli se už někomu stalo, že by to vytáhnutí odpálilo TV, nebo modul.

 

PS. Nevíte, co po tom technikovi chtít, když by mi opravdu rozbil TV? Tohle by asi v záruční době neopravili zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud to byl tecnik ze solidního servisu, pak má jistě pojistku odpovědnosti za škody...

Nemyslel jsem zasunutí CA modulu do slotu, ale právě onen slot ve formě plochého pouzdra, které se k tv připojuje pouze při potřebě jeho použití, běžně je konektor z výroby přelepený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to byl tecnik ze solidního servisu, pak má jistě pojistku odpovědnosti za škody...

Nemyslel jsem zasunutí CA modulu do slotu, ale právě onen slot ve formě plochého pouzdra, které se k tv připojuje pouze při potřebě jeho použití, běžně je konektor z výroby přelepený

 

Tak to naštěstí bylo jen tím CA modulem. Vytahovat ho z běžící TV ho tedy opravdu odpálilo. Díky bohu, že šlo jen o tem modul a ne o TV :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník izak423
vkládám, je tam konektor a z druhé strany se vytahuje karta.

 

Já vím, možná to zní blbě, ale zkus to obráceně. :)

Konektor je určitě správným směrem, ale není to náhodou převrácené po druhé ose?

Totéž platí o zasunuté kartě. I ta se dá zasunout do modulu čipem na španou stranu..

 

Tak opravdu to opačně detekuje. Hlavně že na instalačním návodu je fotka, kde se modul vkládá obrázkem nahoru.

Teď už ho detekuje, ale nějak se nechce spárovat. Dá se tomu nějak pomoct? Už to je zaplé 25 minut a pořád nic. Píše Neaktivovaný - kód stavu 9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ty chytrolíne administrativní. Kolik CAM jsi už instaloval. CAM modul se vkládá zásadě do zapnuté tv. Sleduješ ověření, třeba u starého Samsungu zda nepotřebuje akt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...