Přejít na obsah

History HD / Retro Music TV


Návštěvník petr301

Doporučené příspěvky

Návštěvník petr301

Dobrý den, mám zaplacenu nabídku Starter + balíček Plus a Darwin. Plus jsem objednával mj. také kvůli History channel HD. Nyní mi tento program přestal fungovat. Díval jsem se na oficiální stránky a přeřadili jej do nabídky Standart. Docela podraz od UPC. Nevíte někdo zda se HD programy dají platit nějak zvlášť? UPC je asi nemá všechny v balíčku jako např. Skylink. A nabídka je proti Skylinku docela omezená. Kdybych před rokem nekupoval 2 x CI modul, nejraději bych odešel. :(

Ještě jeden dotaz, nevíte někdo zda bude zařazen program Retro music TV příp. německé programy jako RTL, Pro7 .. Díky za příp. info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadny HD balicek u UPC zatim neexistuje.

 

Jestli bude zarazen kanal Retro music TV je otazka, ja myslim ze by casem mohl,

nekdy zacatkem roku jsem slysel ze se chystaji doplnkove narodni programy jako např. německé, ruské ... , tak uvidime jestli nakonec neco bude nebo ne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr301

Tak jsem volal na UPC co a jak s History HD a paní mi řekla, že UPC si vyhrazuje změnu programů u balíčků. Tak jestli jsem si předplatil Plus hlavně kvůli History HD, že jej mám klidně zrušit - že bohužel, i když si předplatím nějaký balíček, nikdy programy nemám jisté ... a mám si předplatit Standart. Že by se mnou chtěla tuto věc nějak rozebírat - to tedy ne. A znalá věci mi tedy taky moc nepřipadala. Na dotaz jaké programy se připravují - nevěděla. Hm...

Počkám do září, jestli se objeví nějaké nové HD programy a pokud ne tak vzhledem i k Retro a německým programům přecházím ke Skylinku. Nejde mi o peníze, spíše o pohodlnost s ovládáním 2 TV ( mám CI modul ) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně, jen s tím, že mám 3 karty + základní přehrávač, tj. 4 tunery a to je u satelitu problém. Odebrání History HD do Standartu mi hatí mé plány s UPC.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...