Přejít na obsah

Kvalita signálu


Návštěvník mir69

Doporučené příspěvky

Návštěvník PESFILIPES

To ja mam kaon asi tri mesice. Pred nim jsem mel 7000 asi tri roky a az na par problemu ze zacatku zprovoznovani 7000 nebyl zadny problem . Po obrazove strance byl dokonce lepsi jak kaon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

Ne problem se zvukem nemam - ale obcas u hd kanalu na sekundu zmizi signal a obraz zmrzne - nekdy to dela casto po pul hodine a nekdy je to skoro v pohode - jak jsem psal to 7000 nedelal a mimo nahravani jsem s nim byl spokojenejsi nez s tim kaonem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

U mě obraz/zvuk u 7000 zamrzává dosti nepravidelně. Ale někdy i vícekrát během pěti minut.

 

EDIT:

http://www.youtube.com/watch?v=34qVHcZK0jY

tak jsem právě nahrál 5 minut, jak to vypadá. Úroveň a kvalita signálu si různě poletují a tím vznikají chyby ve zvuku/obraze. Tu 7000 mám na kabelu jako první. Za ní je ještě 5000 a pak za ní další TV s CI modulem. Na těch ostatních dvou zařízeních se tento problém nevyskytuje (ani na HD programech přes CI modul).

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník seny

Tak už jsem nemohl vydržet to sekání zvuku a při příležitosti koupě nové TV jsem vyměnil Handan 7000 za CI modul od Licy. A sekání zvuku je pryč!

UPC mi sice nabízelo výměnu za jiný kus Handanu 7000, ale to by určitě nepomohlo (viz příspěvky ostatních majitelů 7000).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník zby

Po několika měsících u mne konečně došlo k nápravě kolísání kvality a úrovně signálu, takže již nedochází ke kostičkování či výpadkům zvuku. Skvělé!

(jinak je k dipozici nový FW pro 7000 ke stažení, a zdá se být v pořádku, takže pokud chcete, tak jej také vyzkoušejte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...