Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

Jen pro upřesnění, teď mi odpověděli na dotaz ohledně cen při přechodu na nový balíček:

 

"Při změně rychlosti internetu je třeba výměna modemu za poplatek 650,- Kč a instalace technikem 200,- Kč." :?

 

Docela se mi nelíbí, že v podstatě ten modem budu platit 2x. Jednou v ceně výměny a podruhé v měsíčních poplatcích... Asi bude lepší počkat do října a podle cen k odkupu zařízení se rozhodnout.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Euronymous

Zdravím,

 

chci se zeptat, když bych přecházel z balíčku UPC Fiber Power 10 + Starter + Telefon Basic za 594kc na Komfort balíček, tak se platí ty poplatky za výměnu nového modemu + pronájem ?

 

No UPC se moc nevytáhlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Euronymous

Díky za odpověď, bohužel mě moc nepotěšila. Výměna za těch 650kč ? To je trošku předražené a pronájem koncových zařízení...

 

No opět se ukazuje, že UPC nemá moc zájem o zákazníky své stávajicí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AdniP

Ja myslel ze budou vyhodnejsi i tarify na pouhy internet , tak cekam do toho 14.9.

 

Ma tedy cenu jeste cekat, nebo bude lepsi to objednat hned ?

 

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceny novejch internetovejch tarifů sou stejný jako ceny balíčků s televizí, tzn. 60M za 649, 120M za 749 s dph, pronájem standardního modemu za 49, wifi za 69...

původně sme si mysleli, že nový internety budou jenom v balíčku s tv, ale jak se mi hned ráno potvrdilo, neni problém přihodit samotnej 120M k supremu, každopádně v ceně samotnýho netu je už obsažená tv nabídka komfort, tj. nějakejch cca 90 tv stanic...

btw v ceníku nevidim nástupce tv nabídky supreme, je tam jenom napsáno, že objednávat se dá do 31.12.2011 :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AdniP

Aha , ja bych mel spise zajem o levnejsi internet, nejspise 25MBit za 400,- :)

 

mesicni pausal a instalacni poplatky u nej zustanou stejne?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AdniP

Dekuju za info.

 

Ja vyckaval v nadeji na nove ceny nebo rychlosti u levnejsiho netu, ale jestli se u Fiber Power 25 nic nemeni a menit nebude, tak asi nema cenu dele cekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...