Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Badis

Zdravím všechny. Trošku v tom teda mám zmatek. Takže když si objednám (respektive změním můj současný balíček jako klient UPC) na Balíček KOMBI KOMFORT+ Tak zaplatím "jen" 749 Kč měsíčně nebo 749+49+49 Kč každý měsíc???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

Slamb - No mám Fiber 25 + TV Standard. Takže jestli jsem to pochopil tak by to pro mě znamenalo asi jen výměnu modemu. Proto mě zajímá jestli budu platit ten jeho( nového modemu) měsiční pronájem. :shock:

Upraveno uživatelem Badis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

Slamb - Jj mám modem pro net a pod tv svítí oko stb. Takže při výměně stávajícího balíčku za nový zaplatím těch 749+49+49. A to už je doufám konečná cena. Tedy ještě + jednorázově 650 Kč za tu výměnu zařízení??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nechápu, proč když si objednává TV+Internet sólo je vždy modem či STB zdarma, ale v balíčku 2x po 49,-???

samostatně se dá objednávat jenom 10M a 25M... nevim proč, nejspíš to souvisí s tim, že tyhle tarify už má spousta stávajících zákazníků...

Slamb - Jj mám modem pro net a pod tv svítí oko stb. Takže při výměně stávajícího balíčku za nový zaplatím těch 749+49+49. A to už je doufám konečná cena. Tedy ještě + jednorázově 650 Kč za tu výměnu zařízení??

jo, 749+49+49, navíc jednorázově ta výměna modemu...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

K současným tarifům samotného internetu přibudou tedy Fiber Power 60 a Fiber Power 120 a jiné změny co se týče rychlosti a ceny samostatného internetu již nebudou? (TV nepotřebuji)

Momentálně mám Fiber Power 25 za 599Kč.

Zda to správně chápu tak pokud bych tedy chtěl přejít na Fiber Power 60 budu muset i měnit stávající modem za nový za cenu 650Kč a poté za ten nový buď platit ještě měsíčně 49Kč nebo bude možnost si ho odkoupit? (Ví se za jaké ceny bude možné si ten modem odkoupit?)

Ještě bych měl jeden dotaz k té výměně modemu za nový.

Když jsem si v roce 2004 zřizoval internet tehdy ještě od firmy Karneval která později přešla na UPC tak jsem za zapůjčený modem zaplatil tzv. vratnou zálohu 1000Kč. Později již byl modem zapůjčován zdarma. Zájímalo by mě zda když bych tedy teď ten starý vracel a měnil za nový jestli bych tu vratnou zálohu 1000Kč dostal zpět nebo alespoň nemusel platit za výměnu těch 650Kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...