Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vojtechmm

Chapu to s tim poplatkem za vymenu spravne tak, ze kdyz mam ted samostatne tv a internet a nejsem, co se tyce tv, upsany na nejakou delsi dobu, staci mi ukoncit sluzbu tv a pote objednat balicek a nemel bych tech 650 Kc platit? Na infolince mi to potvrdili, ale nerad bych pak zjistil, ze je jeste nejaky dalsi poplatek, ktery jsem prehlidnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby
mám dojem, že to probíhalo automaticky formou slevy na další měsíc/e odběru služeb...

 

Tak pokud to bylo takto tak je to možné že jsem to ani nepostřehl, dá se to nějak zpětně zjistit?

 

Asi záleží na konkrétních klientech. Mám u sebe zakázkový list od UPC z roku 2010 (při pořizování HD STB) a je tam stále uvedena záloha na zařízení 1000 Kč (na modem z dob Karnevalu). Takže nevím o tom, že by se to vracelo formou slevy na úhradě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

Ještě dotaz zda to správně chápu kdyř čtu info u Balíček KOMBI KOMFORT.Výměna modemu je zpoplatněna částkou 650 Kč. Částka se neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi Klasik doobjednává novou službu. Pokud teď mám jen internet FP25 a objednám si balíček KOMBI KOMFORT (FP60+DTVKomfort) znamená to tedy že nemusím platit ten poplatek 650Kč za výměnu modemu?

A je možné si takto objednat balíček KOMBI KOMFOR s tím že nechci aby mi dodali STB ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu to s tim poplatkem za vymenu spravne tak, ze kdyz mam ted samostatne tv a internet a nejsem, co se tyce tv, upsany na nejakou delsi dobu, staci mi ukoncit sluzbu tv a pote objednat balicek a nemel bych tech 650 Kc platit? Na infolince mi to potvrdili, ale nerad bych pak zjistil, ze je jeste nejaky dalsi poplatek, ktery jsem prehlidnul...
Ještě dotaz zda to správně chápu kdyř čtu info u Balíček KOMBI KOMFORT.Výměna modemu je zpoplatněna částkou 650 Kč. Částka se neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi Klasik doobjednává novou službu. Pokud teď mám jen internet FP25 a objednám si balíček KOMBI KOMFORT (FP60+DTVKomfort) znamená to tedy že nemusím platit ten poplatek 650Kč za výměnu modemu?

A je možné si takto objednat balíček KOMBI KOMFOR s tím že nechci aby mi dodali STB ?

pokud ti bude technik připojovat tv (za 190 kč), bere se to tak, že ti de připojit novou službu a stejně by k tobě musel, takže se výměna modemu nezapočítává... pokud máš ca modul, stb odebírat nemusíš...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

 

Asi záleží na konkrétních klientech. Mám u sebe zakázkový list od UPC z roku 2010 (při pořizování HD STB) a je tam stále uvedena záloha na zařízení 1000 Kč (na modem z dob Karnevalu). Takže nevím o tom, že by se to vracelo formou slevy na úhradě.

 

Já osobně si nejsem vědom že by mi ten poplatek nějak vraceli,ale nejsem si jistej zda to náhodou nebylo tak jak psal Slamb (automaticky formou slevy na další měsíc/e ).

Ale toho už se asi nedopátrám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

pokud ti bude technik připojovat tv (za 190 kč), bere se to tak, že ti de připojit novou službu a stejně by k tobě musel, takže se výměna modemu nezapočítává... pokud máš ca modul, stb odebírat nemusíš...

 

To znamená že bych tedy ten poplatek za výměnu modemu 650Kč neplatil, ale budu platit poplatek 190Kč za připojení TV i když bych vlastně žádné připojení TV nechtěl jen tu výměnu modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Já osobně si nejsem vědom že by mi ten poplatek nějak vraceli,ale nejsem si jistej zda to náhodou nebylo tak jak psal Slamb (automaticky formou slevy na další měsíc/e ).

Ale toho už se asi nedopátrám :-)

 

Kdyby to vraceli formou slevy na další úhrady, tak už nepíšou do zakázkového listu, že mají zálohu 1000 Kč na modem (kromě zakázkového listu z ledna roku 2010, jsem to ještě objevil na jiné smlouvě z jiného měsíce roku 2010). Proto předpokládám, že mi při vrácení modemu tuto částku UPC vrátí.

V tomto duchu jsem i poslal dotaz na klientské centrum. Jak budu mít vyjádření, napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mě napadla možná taková vochcávka... nejdřív dát výpověď na tv a jakmile se ukončí, tak objednat novej balíček :lol: ale na druhou stranu když by to bylo tak rychle po sobě, klient by stb neodesílal a technik by tam nakonec musel stejně jenom kvůli výměně modemu, takže to by asi neprošlo :P

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex
to je zajímavá situace :lol: ale když to objednáš jako balíček včetně tv bez potřeby stb, mělo by to bejt jenom za 190 :lol:

 

Takže bych ve výsledku přešel místo z FP25 na FP60 z FP25 na balíček KOMBI KOMFORT a tudíž při objednání nové služby nemusel platit těch 650Kč za výměnu modemu a zaplatil jen 190Kč (jako za zapojení TV) a budu mít ve výsledku FP60 a tím takto ušetřil 460Kč :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...