Přejít na obsah

doporučený router pro Fiber 100 ?


Návštěvník mikercz

Doporučené příspěvky

Návštěvník mikercz

jaký router prosím doporučujete pro Fiber 100?

 

měl jsem NetGear WNDR3700 ale ten měl problém s dosahem wifi - špatný signál přes 2 zdi

aktuálně mám Tenda W330R ale ten zas má problém, že wifi je nutno ručně obnovovat spojení vypnutím/zapnutím a nevyužije plnou rychlost Fiber 100

 

díky za každé rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavně doporučuju přejít na Fiber 120, je o 200 kč levnější a 20 Mb/s rychlejší, taky k němu můžeš mít cca 90 televizních kanálů zadarmo...

routery se tady řešej pořád, ověřený značky cisco (řada valet a linksys), asus, d-link, tp-link... důležitý je, aby měl wifi 802.11n a gigabitový porty LAN i WAN... taky neni od věci se kouknout na testy s porovnáním funkcí a propustnosti všude možně po netu...

pořád je tady možnost si měsíčně připlatit 20 kč za wifi modem cisco epc3925 od upc, s nim se nemusíš o nic starat a máš jistotu, že dosáhneš maximálního možnýho výkonu...

 

1480109833.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lokomotiwa

Nebude někdo vědět, když mám na notebooku napsáno Acer Nplify 802.11 a/b/g/Draft-N, bude mě wifi modem od UPC cisco epc3925 s notebookem komunikovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník simako

když bude wifi router cisco epc 3925 vysílat v N budou se moci připojit zařízení ve třídě G? nebo lze použít nějaký mix kanálů? mám dva starší notebooky v G a jeden v N je mi jasné že ze starších dostanu max 54Mb ale z nového 120Mb snad dostanu... nebo se pletu?

děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...