Přejít na obsah

Vypadek systemu UPC


Návštěvník kissman

Doporučené příspěvky

Návštěvník kissman

;) pokud se modem pripoji do site, registruje se... pokud se neregistruje, je chyba ve vedeni ci v modemu ci spatne opsanych (nactenych) udaju z eanu do systemu - toto vsechno muze technik resit na miste

 

pravdepodobnost, ze by UPC nefungoval system zajistujici reigstraci... ehm, to se snad jeste nikdy nestalo aby byly vsici zakaznici UPC po cele CR bez netu, ne?

Upraveno uživatelem kissman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Mně nový modem a službu 60M instalovali v pondělí ráno - od té doby internet nejde.Přes urgence chtějí, abych vydržel, že nefunguje registrační server a stále to řeší.Prý je nás nešťastníků několik desítek, kterým to nejde zprovoznit... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

UPC mě přesvědčil, abych se přihlásil i k používání telefonu. Takže teď bych měl mít telefon, internet a TV od UPC. Jenže nemám! Po návštěvě technika 26.9. 2011 přestal jít telefon (dříve O2) a internet. Od té doby slyším při urgování reklamace jen obecné bláboly, jak technici pracují na odstranění SYSTÉMOVÉ CHYBY. Po třech dnech (čtvrtek 29.9.) mi přišla blahopřejná SMS od UPC k aktivaci telefonu, který nefungoval díky UPC a stále nfunguje. Po snaze dovolat se na reklamace jsem byl spojen po 30 minutách a dozvěděl se, že "technici pracují". To bylo vše. Pevná linka nefunguje, internet nefunguje.... můj zdroj obživy pomalu vysychá a UPC se mnou je ochotno KOMUNIKOVAT (!!!!) přes internet a telefon. Služba jak vyšitá! Chtěl bych být placen za podobnou "práci"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...