Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Také jsem nečetl dost pozorně. Poplatek 650,- Kč se neúčtuje pouze při objednání telefonu BASIC. Prozamím mám pouze zmršené vyúčtování, takže si nejsem zcela jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále je nutné zajistit výměnu modemu u všech klientů internetové služby kromě těch, kteří mají internet Fiber 50 nebo Fiber 100. Výměna modemu je zpoplatněna částkou 650 Kč. Částka se neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi Komfort doobjednává novou službu.

http://translate.google.cz/

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem nečetl dost pozorně. Poplatek 650,- Kč se neúčtuje pouze při objednání telefonu BASIC. Prozamím mám pouze zmršené vyúčtování, takže si nejsem zcela jistý.

Je jedno jaký telefon se objedná, když člověk předtím telefon nemá.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No, k těm patáliím, Měl jsem talif Light (20 MB/s)+ Komplet + HBO včetně balíčkových slev za 1262,- Kč. 9. září jsem objednal Kombi Komfor a telefon Kredit 50 včetně přnosu čísla, parkrát se objednávka ztratila v padajícím systému UPC. Párkrát jsem urgoval, na KC vždy ochotní, párkrát změnili termín návštěvy technika. Reklamační oddělení mi dokonce s omluvou poskytlo jednorázovou slevu 200 Kč,-. Teprve za měsíc výměna modemu (prý maximálně do 1 hodiny bude funkční). Ta 1 hodina trvala 4 dny. Od 26.10 vše OK, naprostá spokojenost, 60/6 Mb/s. Ovšem došla faktrura, značně nepřehledá, ale hlavně na cca 1700,- Kč. Reklamaci uznali, opraví (starý a nový tarif se vzájemně překrývaly).

Takže pokud nebudeš mít kliku a problémy s registrací modemu přetrvávají, přeju pevné nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Dobrý den,

 

mám jeden dotaz - v balíčku Kombi Komfort, který UPC nabízí, je i poplatek 49 kč za STB. Je to cena za Handan 5000, který je jinak běžně za 1Kč? Čili nabízí Komfort Kombi - "Více než 80 TV programů včetně 11 HD programů", na které se stejně nedá s Handanem 5000 koukat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...