Přejít na obsah

Kombi Komfort+ Restart modemu


Návštěvník Badis

Doporučené příspěvky

Zkus si vzit merak - voltmetr a zmerit napeti v zasuvce, melo by tam byt okolo 230 V +- 10%

(Za normálních provozních podmínek musí být napětí v síti v povolené toleranci ± 10%, tudíž napětí se může pohybovat v rozmezí od 207 V do 253 V. V této toleranci musí být 95% průměrných efektivních hodnot napájecího napětí v měřících intervalech 10 min. během každého týdne).

Je ale mozne, ze zdroj treba reaguje citliveji na zmeny napeti, tekze i povolena tolerance uz mu dela zle.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Stalo se mi už několikrát, že jsem nemohl mít na stejné prodlužovačce modem a telefon a jednou to byl modem se základním settopboxem. Nevím, jak je to možné, nejsem elektrikář, ale prostě se mi přístroje vzájemně rušili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Jasně, modem byl na síti, ale SNR spadlo řádově o 10 a telefon nenabíjel. Po odpojení telefonu najednou modem v pohodě a po odpojení modemu zase telefon ok. Co se týče té televize, tak s modemem to samé a box kostkoval jak cyp. Pomohlo jenom přepojení jednoho z přístrojů na jinou prodlužovačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

kombi komfort+ vyuzivam uz tyden no spis ne protoze sme zas u problemu ubee absolutne se s timto modemem neda pracovat neudrzi rychlost neustale pada atd zlata motorola :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...