Přejít na obsah

UPC na dvou televizich?


Návštěvník remaxik

Doporučené příspěvky

Návštěvník remaxik

Dobry den, uz nejakou dobu jsem vyuzival kabelovku od UPC a mel jsem takovou tu stribrnou krabicku. Ted jsem si rekl ze bych vyzkousel ten novy HD PVR Box, tak mi jej vcera kdyz jsem byl v praci nainstalovali. Pani v telefonu se me ptala, jestli si chci ten puvodni nechat a dat jej i na druhou televizi, ze mi tam pujde taky kabelovka. Moc se mi to nezdalo, ale kdyz mi to nabizela tak jsem samozrejme kyvnul. Vecer jsem se vratil a nateseny jsem se vrhnul k novemu HD Boxu a jake bylo me prekvapeni, ze jsem tam mel jen zakladnich 12 kanalu a naopak na druhem tom starsim jsem mel klasickou nabidku. Takze se ptam jde nejak udelat abych mel UPC kabelovku na oboou, nebo to neni mozno, pokud to neni mozno tak by mne zajimalo jestli muzu nejak udelat abych mel kabelovku radeji natom novem HD Boxu?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Samozřejmě, že můžeš mít UPC na více televizích.

Důležité je je mít správně připojené. Pokud jsou obě televize připojené přes nějaký rozbočovač do UPC zásuvky (aby náhodou ta druhá televize nebyla připojená třeba do STA).

 

Potom dobře naladit na obou STB. Pokud jsou problémy nechat si poslat obnovovací signál.

Na novém STB (nové kartě) by ti 10 dní měla jet promo - kompletní nabídka všech TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník remaxik

Jj je tam zabodnuty rozbocovac do UPC zdirky. Ja jen abych si byl 100pro jisty, takze platim si jednou standard ale muzu ho mit takto na obou televizich?? Jo? Ted jsem to nevydrzel, a zapl jsem na tom HD PVR automaticke ladeni, ale leze to strasne pomalu je to normalni??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Zkus ve vyhledávání najít svůj typ STB a jak se na něm ladí.

Já v tom mám zmatek a vím, že jinak ladím Handan CV 5000, a jiný postup dělám na TV Sony s CAM.

Jak je to na tvém typu STB bych musel tady ve fóru také hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník remaxik

Tak automaticky to trva dlouho jak svina a nic, manualne to je za dve sekundy hotovo a taky nula nalezenych programu a nula radii. A ted dokonce mi rpestaly jit i ty zakladni kanaly a hlasi mi to signal nenalezn, me s toho fakt klepne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...