Přejít na obsah

Kolísání rychlosti a latence v Brně


Návštěvník Keen9

Doporučené příspěvky

Návštěvník Keen9

Mám internet UPC 10mb a v posledním týdnu až deseti dnech zaznamenávám časté výpadky a vysoké nárusty latence. Lokalita Brno Lesná, žádné výpadky nejsou hlášeny. Vyzkoušeno na více PC bez viditelného zlepšení. Má někdo ze stejné lokality podobné problémy nebo je to jen u mě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno-Komárov, mám tu podobný problém. Většinou koukám kontinuálně na televizi přes internet, tak jsem z toho v první chvíli vinil druhou stranu, ale po měření vyšlo na povrch, že se to spíš týká drátu domů. V inkriminované době vypadává rychlou sinusovkou i signál na analogové televizi (čili z koukání je spíš pexeso). Měření rychlosti a stability občas taky příšerně kolísá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dwarden

brno je uz tyden totalne rozdrbane, nahodne vypadky (Kr.Pole, Reckovice, Medlanky atp.)

 

nekdy je to na par vterin nekdy i desitky minut ...

 

podle me to souvisi s onou 'systemovou zmenou'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Řeším ten samý problém Brno žabovřesky 25/1,5

neuvěřitelná latence dokonce i na jejich DNS 213.46.172.36 , 37 téměř nepřetržitě kolísá od 10ms do cca 500ms - HROZNÝ!!

Na nrmální brouzdání nebo stahování dobrý, ale nedá se na tom hrát, ani telefonovat.

Včera jsem se po 20 min. dovolal na jejich "podporu" - kde mě řekli, že je vše v pořádku - tak si začínám shánět nového ISP.

PS: volal jsem tam už asi počtvrté za poslední 4 měsíce a NIC :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...