Přejít na obsah

Starter + Darwin za 150kč


Návštěvník Radek87

Doporučené příspěvky

Schválně odpovím taky, jen dodám odkaz na VOP.

 

3) VOP

 

5)

Web UPC[/url]"]AKCE: Nyní Starter + balíček programů Darwin jen za 150 Kč. Napořád! Neváhejte! Uvedená sleva platí pouze pro objednávky do 12.10.2011

Pokud tedy sám nepřejdete na jinou nabídku, tak cenu máte napořád, i po 5 letech budete platit stejně.

 

Haha, výsměch UPC. :lol: Už od ledna 2013 budu mít z ceny "150 Kč napořád" 261 Kč!

A předpokládám, že se to bude akorát tak "napořád zdražovat". :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Jestli to v té nabídce bylo takto napsáno, je to obyčejné lhaní a to snad není morální ani v seriozní reklamě. Jde o to, jestli by nebyl možný postih za klamavou reklamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Už v současně platném Ceníku (platnost od 17.9.2012) je cena za Starter 252,52 Kč + Darwin za 130 Kč a taky to UPC neúčtuje těm klientům, kteří měli cenu vyjednanou na 150 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě včera na infolince řekli, že od ledna bude cena navýšena jen o 3,5 procenta ( teď mám tento balíček starter + darwin za 150 napořád , odevzdal jsem set-top-box, mám modul s kartou v TV, platím asi 135 Kč, od ledna prý asi o 5-6 Kč víc ). Doufám, že nekecali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...