Přejít na obsah

problém UPC Brno Štýřice


Návštěvník mikercz

Doporučené příspěvky

Návštěvník mikercz

Předtím než se na něco zeptáš, zkus použít vyhledávaní !mám od soboty problém s internetem, v sobotu byl okolo poledne cca 2-3hod výpadek - dle infolinky nějaké zarušení v okolí

 

po "opravě" je ale spojení otřesné, někdy 1M, někdy 10M, někdy 50M ale slibovaných 120M nikdy

 

navíc modem od soboty registruje jen 4 download a 2 upload sloty (viz obrazek), pred vypadkem to bylo 8+4

 

setkal se s tim nekdo?

 

modem je Cisco EPC3925

screen-modem.jpg.8240cd604468e7d2783cfdf9332a9d23.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník mikercz

řeším to už marně přes měsíc, na KC mi opakovaně řekli že nevidí problém, přitom model vidí jen 4 download kanály

 

poraďte prosím někdo jak s nima dál, když pořád tvrdí, že u nich vše OK...

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mikercz

jeste ping na seznam ted

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                   No response from host -  100 |   66 |    0 | 5000 |    0 |    0 |    0 |
|     ip-86-49-52-153.net.upcbroadband.cz -    0 |   66 |   66 |    6 |   11 |   42 |   24 |
|                            81.27.201.33 -    0 |   66 |   66 |    7 |   12 |   35 |    9 |
|                           84.116.221.37 -    0 |   66 |   66 |   11 |   19 |  105 |   12 |
|                          nix2.seznam.cz -    0 |   66 |   66 |   11 |   25 |  213 |   14 |
|                           www.seznam.cz -    0 |   66 |   66 |   13 |   21 |  118 |   14 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
  WinMTR v0.91 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... jen 4 download kanály ...

 

V počtu kanálů to není. Možná se pletu, ale 4x30 je pořád 120, tak že 4 kanály by na 120 Mbitů/s měly stačit.

To ale nemění nic na skutečnosti, že ti Internet nefunguje jak má.

Skoro bych to risknul a chtěl technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já jsem kdysi během hovoru s technikem spustil stanování z ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/ a on zároveň na modemu viděl, že stahování jede cca desetinovou rychlostí oproti deklarované (tehdy 30Mbit/s).

Nakonec mi dali kompenzaci za těch několik měsíců, co mi to nefungovalo. To už bylo dokladováno záznamy u nich, kdy jsem to poprvé hlásil a kdy závadu odstranili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...