Přejít na obsah

Nastavení portů (modem) pro server a FTP


Návštěvník medvidek88

Doporučené příspěvky

Návštěvník medvidek88

Chci se zeptat, chystám se pořídit NAS server kterej má v sobě i webovj server, FTP atd. Chci se zeptat, jestli jsou nějaké problémy co se týká strany UPC a jejich modemu. Mam od nich F50 a k tomu modem EVM 3200. Jsou porty automaticky přesměrovávány, nebo se do něj nějak musím dostat a nastavit si je. Jde mi hlavně o 80 a 21. Na svym routeru ASUS 520GU si to už pak nastavim, jedná se mi o tem modem.

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník medvidek88

Ha, díky, že sem na tebe narazil :)

Já plánuju koupi Synology DS211j, tak sem před koupí chtěl vědět, jestli budu hodně bojovat. Každopádně zprávou si mě potěšil :)

Jedeš přes no-ip, nebo máš veřejnouIP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Všichni máme veřejnou IP. Já mám, ale jen dynamickou platit za pevnou 200 měsíčně mi přijde zbytečné.

Ta se mění velmi zřídka, a navíc si na nějaké pevné místo na Internetu kopíruju automaticky svoji ověřenou IP adresu.

Když jsem mimo, podívám se na co se změnila a funguji dál.

 

BTW: nechci rozpoutávat flame, ale já bych do varianty "j" nešel. Znám několik lidí co ji mají a je pomalá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zdravím, mám internet od UPC 30M a televize a potřebuji mít přístup z internetu na ip kameru, klidně na portu 80. Mám modem motorola a k němu připojený router msi, ten získá wan ip adresu kterou vidím na internetu, takže když do něj nastavím ip adresu ip kamery a portu 80 mělo by vše fungovat. Nebo to může mít UPC blokované.

 

Díky za info, kdyby někdo nechápal dotaz, rád upřesním

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Port 80 blokovaný není, to by ti nejel prakticky celý internet. Jenom je otázkou, jestli ta kamera skutečně pracuje na portu 80? Pokud ano, tak ani žádné extra nastavení v routeru dělat nemusíš (to se dělá jenom v případě specifických portů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...