Přejít na obsah

Výměna routeru - změna rychlosti :(


Návštěvník medvidek88

Doporučené příspěvky

Návštěvník medvidek88

Asi budu muset, protože to samý i po restartu routeru, takže router v tom asi bude nevině. Teď komplet spadla rychlost stahování na nějakejch 200KBps :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mike

Tak ze dneska me vymenily modem za Cisco EPC3208. Konecne nam fungujou telefoni linka, ten Ubee teda se moc neukazal a hlavne me vadily ty svetla v noci protoze to svitilo jak vanocni stromek a musel sem pres ty svetla neco dat.

 

Bezi me ted internet mode - PC - 75Mbit

 

Kdys mam pustenej AVAST Anti Virus tak je vydet strasne velky pokles jde to na 35Mbit. Windows Firewall nema zadnej vliv.

Chlapik z UPC volal a pta se na rychlosti a ptal se na jakej Kabel pouzivam. Tak sem mu rek 5E a rekl proto, ze jsi mam koupit 6. Ale to se me nejak nezda protoze podle data 5E je taky certifikovan na 1000mbit.

 

Osobne jsi myslim ze nedostavam tech 120mbit protoze pocitac asi nestiha, sice je to 3.0ghz z 2.0GB RAM ale to asi nestaci. Zkusim pak od kamosa notebook ktery je rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mike

By me zajimalo jestli nekdo zkousel 5e proti 6 a jestli byl nejakej rozdil? Nemuzu to porovnat protoze doma nemam 6 kabel. Ale podle vsech informaci co mam nemel by byt zadny rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Podle mne jsou normy UTP kabelů až moc přísné. :)

Těch 20Mbitů se do "papírově" 100Mbitového kabelu navíc určitě vejde. I když to matematicky vypadá jako nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník M.I.R.

Ahoj, jak jsi na tom s řešením? Upgradoval jsem na 60 MBit z asi 25 nebo tak nějak. O tu rychlost mi zas tak nešlo, ale stálo to podstatně menší peníze a rušil jsem nějaký pořady, tak jsem to změnil. Přes starej router (StraightCore WRT-312) to stejně běželo asi tak 23 MBit, tak jsem koupil to samý, co ty. D-Link DIR615. Ještě jsem si nechal poradit, co koupit, aby to fakt běhalo a ono kulový. Na kabelu za modemem 60, na kabelu za routerem 30. Dneska jsem měl problémy, upload max 50 kB/s, tak jsem nalezl tohle téma a zkusil vypnout wifi. Světe div se, najednou mi to frčí taky 60 :)

Mám doma dva PC připojený kabelem, notebook a dva telefony na wifi. Takže bych to docela rád vyřešil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník M.I.R.

Podívám se schválně až budu dom. Ale když jsem vypnul tu wifi, tak vše ok. Pak jsem jí zapnul a od tý doby to frčí maximálkou. Tak se budu tajně modlit, že to byla nějaká náhoda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...