Přejít na obsah

Výměna routeru - změna rychlosti :(


Návštěvník medvidek88

Doporučené příspěvky

Mám pocit, že jsem se dostal do skupinky "šílených ajťáků", kteří se hrozně nudí.. :roll:

 

Už to proboha neřešte, důvod je jednoduchý a jasný - nechci žádný kabel. A jestli budu mít na WiFi 40-50 nebo na kabelu 60, tak je mi to jedno. Bude to rozhodně lepší a pro mé potřeby vyhovující, než současných 10-20. Nechytejte se tolik těch torrentů, není to až taková priorita, jen jsem to uvedl jako příklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Do skupiny šílených IT určitě ne. Ale zase ti nikdo nemůže poradit nějaký perpetum, který si jenom tak představuješ proto, že by ti zrovna vyhovovalo. S 802.11n WiFi dostaneš větší rychlost než máš, ale pokud na tom bude víc zařízení, tak půjde rychlost dolů. S tím prostě počítej a pak nebudeš případně zklamanej, když efekt zrychlení nebude ten, který čekáš. Dál už myslím není co radit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dobrý den. Mám bohužel stejný problém, který tady popisuje hned několik lidí a sice mám UPC 60 mb/s, když to napojím napřímo: modem-PC tak mi to běží jak má, ale za routerem (tzn. modem-router-PC) mi to běží pouze maximálně nějakých 24,5 mb/s bez ohledu na to, jestli je wizi zapnutá, či nikoliv. Qos i UPnP mám vypnuté, router (Zyxel NBG 4615) podporuje všechny standardy. Nevíte někdo prosím co s tím?

Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...