Přejít na obsah

Pomalý net v ntb


Návštěvník Weiny

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny

Zdarec chlapi, si to sem moc nepatří, ale ať dělám co dělám, ten super rychlý net (60Mbit skrze ED3 modem) mi jede jen na počítačích připojených k routeru kabelem, notebook Acer Aspire 1410 se skrze wifi na víc jak 10Mbit nedostane. Jak router (TP-LINK TL-WR1043ND) tak wifina na noťasu jsou n-kové, což by dle popisu mělo být až 270 Mbps, ale není to ani 10. Netuší někdo co s tím? Je to škoda. Začáná mě mrzet, že jsem nevzal ten Wifi ED3 modem. Jestli by to tedy k něčemu bylo, kolik máte přenosové rychlosti na noťasích Vy?

Měřím zde: http://schema.mistral.cz/speed/

Ale sedí to i s jinými měřáky.

Díkes. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dva metry od routru wifi. Odzkoušeno 3 druhy po dvou stejných typech.Všechny měly tři antény a max 25mbit.paradox že dlink 600 s jednou antenou přes wifi modul 60mbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michalpuk

Mam stejny router a net 120mb a kdyz polozim notebook hned vedle routeru tak to jede tech 100mb max, pres 2 tluste cihlove zdi mam kolem 25mb, docela to kolisa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém. Internet jede při připojení do PC napřímo (LAN) 60/6. V okamžiku kdy to připojím přes router ZyXEL NBG-419N spadne rychlost v PC na cca. 30/6. V ntb rychlost totožná, 30/6. Poradí někdo nebo je to normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Tak jsem postavil noťas vedle TP-linku a dokázal 30Mbit. Místo 60. Když zajdu za stěnu, je to 10Mbit. Pročetl jsem hodně diskuzí a nikdo nedokáže poradit, je to prý ztrátou routeru. Ale nikdo neporadil nějaký, který by to zvládl na plný knedlík. Ještě zkusím jeden pokus, s vypnutým šifrováním. Ale je to špatné, na co je celé n-ko, když to v praxi nikomu nefunguje? Všecko kecy a finty na zákazníky, aby kupovali novější routery a síťovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...