Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

Návštěvník HanysR

Uživatelské jméno: Nezlob se ale raději už nic nepiš. Porovnáváš neporovnatelné.

 

Slamb: jasně ale proč mi to na speedtest cca 5x za celou dobu ukázalo necelých 100 Mbit a pak už ne? Wlan router mám Cisco od UPC. Ne svůj. To už jsme tu ale řešili. Mám prostě problém jako Tramin apod. Zkoušeno na několika PC i technik na svém NTB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je ze v nove specifikaci sluzby uz se neuvadeji zadne konkretni hodnoty, je tam pouze az 120 Mb, ale uz zadne minimum,

jeste do nedavna bylo u 120 Mb internetu napsano toto:

UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 79 200kbps.

 

Pokud se rychlost pohybuje stale pouze nekde okolo 70 Mbit, tak bych to videla na nejaky technicky problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Teď rychlost 43 Mbit, brzy ráno to ukáže i 100 co jsem zkoušel. Brzy ráno to ale nepotřebuji. Hezky si to pojistili aby lidé museli jen držet hubu. Já to když tak těch 8 měsíců vydržím ale pak, odcházím. Jejich mínus. Mohl jsem být u nich i x let. Nejvíc mi vadí ten přístup a neochota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uživatelské jméno: Nezlob se ale raději už nic nepiš. Porovnáváš neporovnatelné.

 

Slamb: jasně ale proč mi to na speedtest cca 5x za celou dobu ukázalo necelých 100 Mbit a pak už ne? Wlan router mám Cisco od UPC. Ne svůj. To už jsme tu ale řešili. Mám prostě problém jako Tramin apod. Zkoušeno na několika PC i technik na svém NTB

Já nic neporovnávám, ale pouze tě upozorňuju, že maximání rychlost si nelze plést s minimální rychlostí. Takže pokud je někde napsáno " 120Mbps", tak to rozhodně neznamená, že je ta rychlost "vždy 120Mbps".

 

A jestli ti někdo ve tvé lokalitě nabízí adekvátní připojení k netu, tak neváhej a hned toho využij. To je nejlepší co uděláš (i pro svoje zdraví, protože se nebudeš nervovat :-) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Mám v domě přípojku na optiku 100/40 Mbit za 500,- ale platit dvě služby nechci a UPC zrušit nejde. Se slůvkem "AŽ" máš pravdu. No... uvidíme. Max vydržím těch 8 měsíců. Zajímalo mne spíš jak je na tom Tramin a spol. Dlouho nic nenapsali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ve specifikaci služby sice už není přímo minimální garantovaná rychlost, ale je tam:

"Minimální zaručená úroveň kvality: 90% za období jednoho kalendářního měsíce."

 

Třeba to je nejen otázka času, ale i rychlosti. :)

Já bych se určitě ozval a chtěl prověření techniky a nápravu rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet

 

Služba: Služba Internet spočívá v umožnění přístupu k síti Internet.

Dostupnost: Služba Internet je dostupná 24 hodin denně, po celý rok.

Minimální zaručená úroveň kvality: 90% za období jednoho kalendářního měsíce.

Minimální nabízená úroveň kvality: 90% za období jednoho kalendářního měsíce.

Omezení: V případě oprav či údržby sítě může dojít k omezení poskytování služby. Doba omezení se nezapočítává do doby pro výpočet úrovně kvality.

Rychlost: Rychlost přenosu dat může být ovlivněna sdílenou kapacitou v síti.

Parametry: Vzhledem k povaze sítě Internetu negarantuje poskytovatel specifické parametry přístupu ke všem objektům v síti Internet. Poskytování internetových služeb třetími stranami, přístup k webovým stránkám apod. je závislý na spojení obou koncových bodů (uživatel-server) napříč sítí a je tedy mimo kontrolu společnosti UPC .

 

http://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...