Přejít na obsah

změna rychlosti a HW počítače


Návštěvník davson

Doporučené příspěvky

Návštěvník davson

Zatím mám rychlost 15 MB a chci si ho navýšit na 60 MB. UPC mně vymění modem, al e nejsem si jist zda to zvládnou mé přes 7 roků zastaralé počítače. Stolní mám 400 MHz a 1024 MB RAM , notebook je 2.0 GHz a 512 MB RAM a sice novější netbook ale nevýkonný 450 MHz a 1024 MB RAM. Nic moc nestahuji to by mně nevadilo. Vyšší rychlost chci pouze k rychlejšímu načítání www stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takový počítače nebudou mít s rychlostí 60 Mb/s žádný potíže, ale rozdíl ve zobrazování webovejch stránek bude minimální... pokud nejde o nic jinýho, tak bych to navýšil na 25 Mb/s, rozdíl +24 kč/měs... ty webový stránky se ti teď zobrazujou pomalu proto, že máš pomalý počítače, zvýšení rychlosti internetu tomu moc nepomůže...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

No to jste mě moc nepotěšil. Na těch 60 MB chci přejít v rámci balíčku Komfort plus, takže je to i z důvodů rozšíření programové nabídky z 30 programů na 80. Když se nad tím zamyslím, tak jich stejně ale užívám maximálně 10. Při přechodu na 25 MB by ten rozdíl byl mínus 176 Kč ( 575-399). Nabízejí ho v akci za 399 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další zklamání, akce platí pouze pro nový zákazníky služby internet... :( ale určitě se vyplatí přejít aspoň na těch 25 Mb/s :wink:

 

aktuálně dobíhají 3 internetový tarify, který se absolutně nevyplatěj, pokud u nich neni nějaký speciální zvýhodnění...

Easy 15/1,5 za 575 - za 599 je Fiber Power 25 - 25/1,5

Light 20/1,5 za 801 - za 797 je Fiber Power 60 - 60/6 a TV Komfort s 80+ stanicema včetně HD PVR boxu

Fiber Power 30 za 857 - za 897 je Fiber Power 120 - 120/10 a TV Komfort s 80+ stanicema včetně HD PVR boxu

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem mel do nedavna takovy pocitac a muzu rict, ze tech 60 Mb pravdepodobne uz nezvladne, tedy aspon ten muj udelal max. 15 Mb a vic jsem z nej nedostal i kdzy mel 100 Mb sitovku.

Stranky se ti urcite rychleji nacitat nebudou, tam rozdil od 2 Mb nahoru uz nepoznas.

Pokud jen trochu muzes to hod do srotu a kup neco rychlejsiho, treba na Aukru se da porit za par stovek o dost vykonejsi stroj.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník davson

Po výměně za modem EPC 3208 a přechodu na rychlejší internet Fiber power 60 je rychlost stahování nedostatečná a dokonce menší než jsem dosahoval s tarifem Easy. To bylo 15 MB/s. Nyní je to cca 6 Mb/s. Rychlost odesílání je v pořádku ta se zvýšila z 1,5 na 6 Mb/s.Ping je 35 ms. Mám na stolním počítači operační systém Windows XP. Na doporučení technika jsem si stáhl a použil UPC fiber power optimizer. Nepomohlo to. Zkoušel jsem restart modemu a taky bez výsledku. Rychlost zkouším na speedtest.net. Technik mně říkal, že mám rychlosti zkoušet na stolním PC, tam kde mám připojený modem kabelem. Je ale zajímavé, že právě tady mně to ukazuje nejméně tj. 6 Mb/s. Na notebooku to někdy naskočí až na 20 Mb/s a netbooku na 15 Mb/s. Wifi router mám Lynksys Cisco WRT5RGL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...