Přejít na obsah

SMiT Conax z druhé ruky.


Návštěvník Kema

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Ahoj.

 

Uvažuji že bych si opět po delší době vyzkoušel TV od kabelovky UPC.

Posledně jsem měl ten obyčejný STB a k tomu HD STB k druhé TV LCD.

Nyní mám novou TV LED LCD která má i DVB-C tuner a CI slot.

Vím že není problém zakoupit u LICA modul SMiT Conax Chipset Pairing CAM. Dostanu ho i s napárovanou kartou (až budu mít smlouvu s UPC), ale chtěl bych vědět jestli je možné si úplně stejný modul koupit od člověka který s UPC končí. Kartu z modulu vyndá a tu pošle na adresu LICA (tak jak je ve smlouvě UPC uvedeno).

Já bych si ten jeho modul koupil a poslal bych ho do LICA aby mi spárovali k modulu kartu.

Je to možné? Technicky asi ano, ale otázka zní jestli to LICA vůbec bude chtít udělat když si nekoupím od nich nový modul.

Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

No právě. Pro ně to jinak nebude žádný kšeft tak si napočítají cenu za službu :-)

Ale možná se tu najde člověk který o tom něco bude vědět.

Taky by to mohla být jedna z podmínek abych si vůbec službu TV od kabelovky vzal.

Dealeři mi tu nejméně 1x za měsíc pořád nabízejí různé balíčky, tak jim prostě řeknu že bych si to JAKO od nich za ty hříšné peníze vzal, ale že mi musí napárovat kartu s mým CI modulem.

Pro peníze udělá UPC všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

UPC asi bude jedno, jestli si vezmeš nabídku nebo ne, ale já bych už kvůli záruce bral CAM novej. Navíc pokud to náhodou nepůjde, tak se nemůže nikdo vymlouvat, že jsem měl CAM svůj a cosi kdesi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...