Přejít na obsah

UPC kombi komfort


Návštěvník Sáček

Doporučené příspěvky

Návštěvník mattmac

Vyzkouším, ale moc šancí tomu nedávám. Celý tento problém mě svádí jen k jedinému závěru i z toho důvodu, že až do osudné chvíle kdy mi přišel technik vyměnit modem pro 60mbs rychlost bylo vše v absolutním pořádku a 10mbs na tom bylo lépe jak rychlost dnešní. (a bez výpadků). Prostě mám takový dojem, že si opět UPC uřízl krajíc něčeho na co prostě momentálně nestačí. Vyzkouším poslední zoufalý pokus a to žádost o vrácení starého modemu a rychlosti 10mbs do vypršení smlouvy a pak rychlá výpověď. Myslím , že to asi bude nejrozumější řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mattmac

Jen na ukázku. Symetričnost sice zůstala, ale ten zbytek je snad k smíchu!!!!!!!

1616805250.png

Ale D+ je zřejmě pro UPC super výsledek :D Asi tímhle písmenkem bych ohodnotil i jejich služby, možná akorát znaménko bych šupl spíš do mínusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník pablo62

Dovolte připojit další zkušenost se zprovozněním modemu EPC3208 v rámci přechodu na balíček Kombi komfort. Technik se dostavil hbitě druhý den po objednání, během pár minut vyměnil nový modem za starý a pravil, že je třeba vyčkat pár hodin. Když se nic nedělo ani po šesti hodinách, volal jsem na technickou podporu, kde mi sdělili, že to bude chvíli trvat a že ten, kdo to umí nastavit, není zrovna v práci. Modem jsem samozřejmě i několikrát restartoval. Hádejte, jak dlouho trvalo, než to zprovoznili? Dvanáct dnů !!!. Od 23.11 do 5.12.2011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...