Přejít na obsah

HD PVR box nebo SET-TOP--BOX?


Návštěvník jitule24

Doporučené příspěvky

Návštěvník jitule24

Řeším nahrávání,budou nám vypínat analog,momentálně mám klasickou televizi bez digitálu (scart má).Nahrávám přes dvd recordér a následně to občas na něm sestříhám a vypálím.Jde mi tam i časovat nahrávání (nastavím ručně začátek,konec,hodinu,den).

Jak to mám řešit teď,aby jsem mohla využívat opět takové nahrávání,aby jsem mohla nahrávat a dívat se třeba i na jiný program.Nebo nahrávat na externí hardisk a zpracovat si to v PC...Jaké mám možnosti?

HD PVR box - nevím když nemám televizi HD,můžu mít zapůjčený tento box?Ale co všechno umí?Můžu si z něj něco přenést na PC a zpracovat tam?Nebo něco vypálit?Asi ne že?

Také nabízejí UPC set-top-box zdarma-přes něj nebo na něj nejde určitě nahrávat že?Jde k němu připojit můj dvd recordér?

Také na stránkách jejich e-shopu jsem se dívala na http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/dvb-c.htm,a tam teda v nabídce DVB-C mají pouze 3 modely a nic moc z toho nejde vyčíst,aspoň ne pro mě coby laika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jitule24

Děkuji za příspěvek,

 

ale to nebude mít určitě dlouhé trvání že?A příští rok to stejně budu muset řešit.Nevíte kdy asi?:)Já tu základní nabídku - Mini nemám,bydlím v Kojetíně-okres Přerov,Olomoucký kraj.V přerově ji nabízejí a u nás to prý nejde.Mám Mám těch 30 programů

Jsem z toho zmatená,nerozumím tomu,a nevím jak to potom pořešit k mé spokojenosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakladni analogova nabidka asi 15 kanalu v UPC pojede nejspis nastalo, o nejakem vypinani se neuvazuje.

Ve vasem pripade by vam mohl stacit zakladni STB (Handan CV-5000), se kterym propojite vas DVDR pres scart a muzete nahravat, STB podporuje i casovani.

HD PVR box je lepsi v tom ze ma 2 tunery, takze muzete jeden kanal sledovat a zaroven druhy nahravat, je ale u nej problem s exportem nahravavek do PC digitalni cestou, popis jak na to je v Navodech. Nebo ho propojite take pres Scart a zaznam si prehrajete na DVDR analogovou cestou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník MarioAL

K základnému set-top boxu (Handan CV5000) sa dá pripojiť každé VCR/DVR, ale dá sa nahrávať/pozerať naraz len jeden program. Neviem ako to máte v ČR, ale tu máme k DTV zadarmo rozšírený balík analógovej TV, ktorú môže nahrávať VCR/DVR kým sa pozerá DTV na set-top boxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...