Přejít na obsah

Názor na můj balíček služeb od UPC


Návštěvník c12345

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Dobrý den jsem dlouholetý zákazník UPC (takže moc slev se na mě nevztahuje) potřeboval bych znát Váš názor na můj balíček služeb od UPC :

V současné době využívám již zastaralý balíček služeb od UPC achtěl bych se zeptat zda v konečné fázy za ty peníze by se to nenechalo poskládat lépe, protože zvláště za internet se mi zdá, že platím nehorázné peníze, ale nevím zase zda to není způsobeno tím, že mám balíčkovou slevu na televizy. Takže zde je můj balíček i s cenami :

UPC Light cena 800,68 Kč, digital HBO cena 201.68 Kč, Digi Plus cena 120.00 Kč, Digital standart cena 604,30 (celkem 925.71) ... a na závěr balíčková sleva 345,85 Kč. Takže celková cena mou využívaných služeb měsíčně je 1381,-Kč. Víc rozhodně platit nechci, ale jde mi o to, zda by to nešlo poskládat lépe za tu konečnou cenu. Díky za odpovědi. Jo ještě jsem zapoměl přístroj nepotřebuju, protože na hlavní televizy mám kartu od společnosti LICA a CV 5OOO mají děti v pokoji...

Upraveno uživatelem c12345
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Zrušit UPC Light a Digital standart a místo toho objednat balíček KOMBI KOMFORT (UPC Fiber Power 60 + DTV Komfort) v ceně 649,- Kč, k tomu bude účtováno dočasné poskytnutí základního set-top boxu v ceně 49,- Kč a dočasné poskytnutí kabelového modemu v ceně 49,- Kč. Ostatní služby neměnit.

 

Výsledná cena 649 + 49 + 49 + 202 + 120 = 1 069 Kč

 

Musím ale upozornit, že budete muset uhradit jednorázový poplatek 650 Kč za výměnu modemu, což se Vám za dva měsíce vrátí ve snížení ceny. Poplatku se můžete vyhnout objednáním telefonu např. Kredit 50 v ceně 51 Kč/měsíčně, přičemž hovory v rámci sítě UPC jsou zdarma a do ostatních pevných sítí máte v rámci kreditu zdarma 100 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jo děkuji za reakce měl bych ještě pár dotazů. Uvažuji teda o balíčku kombi komfort+plus+superfilm což mi vychází na cenu 1121,-Kč. Proto bych se chtěl zeptat jak dlouho se tak čeká po objednání na technika a zda technik musí k účastnické zásuvce mám totiž jí za stěnou :) a nebo zda mu stačí se dostat se jenom k modemu a ten normálmě přepíchne za jinej ? A jaký typ modemu se teď dává, já mám ještě toho "žraloka" motorollu a vedle ní mám svůj wifi router takže doufám, že ten novej modem je klasickej modem a do do svého routeru to jenom napíchám a nejedná se tedy o wifi router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každá lokalita má různě vytížený techniky, ale tak do tejdne nejdýl by to mělo bejt, taky záleží na tom, jestli budeš chtít čas 8-12, 12-16 nebo 16-20 8)

technik jenom vymění modem, se zásuvkou dělat nic nemusí... modemy různý, cisco epc3208, epc3212, motorola sbv6120e nebo ubee evm3206, za wifi modem se připlácí 20 kč měsíčně a ten je jedině epc3925...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Zrušit UPC Light a Digital standart a místo toho objednat balíček KOMBI KOMFORT (UPC Fiber Power 60 + DTV Komfort) v ceně 649,- Kč, k tomu bude účtováno dočasné poskytnutí základního set-top boxu v ceně 49,- Kč a dočasné poskytnutí kabelového modemu v ceně 49,- Kč. Ostatní služby neměnit.

 

Výsledná cena 649 + 49 + 49 + 202 + 120 = 1 069 Kč

 

Musím ale upozornit, že budete muset uhradit jednorázový poplatek 650 Kč za výměnu modemu, což se Vám za dva měsíce vrátí ve snížení ceny. Poplatku se můžete vyhnout objednáním telefonu např. Kredit 50 v ceně 51 Kč/měsíčně, přičemž hovory v rámci sítě UPC jsou zdarma a do ostatních pevných sítí máte v rámci kreditu zdarma 100 minut.

Ten jejich STB nemusíš chtít a ani platit 49,-Kč za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Těch 49,- platit musí. Psal že CV-5000 mají děti v pokojíčku. A těm by se asi nelíbilo, kdyby přišli to TV. :)

Jinou variantou je, že by k vánocům dostali TV s DVB-C a dokoupit CAM od Lica. To by ale ve finále bylo dražší, než několik let pronájmu za 49,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...