Přejít na obsah

Problém s připojením po výměně modemu


Návštěvník Puppy2209

Doporučené příspěvky

Návštěvník Puppy2209

Dobrý den, včera byl u mě technik s výměnou modemu pro rychlejší internet. Odešel po půl hodině se slovy "do hodiny to pojede". Za celý den internet nešel, dnes jsem volal na jediné mě známé číslo kabelovky. Paní u telefonu mi řekla, že ještě nejsou odeslány nějaké důležité informace na vedení, že to pošle a v průběhu dne mi internet pojede.

Nejsem si však jistý, že je to jen tímto. IT není zrovna můj obor, ale pokusím se trochu objasnit moji situaci.

 

Modem je připojen k pc přes ethernet kabel. V ovládacích panelech jsem našel u tohoto připojení chybu "Ovladače nejsou správně nainstalovány nebo je problém s hardwarem", takže mě napadlo, že problém bude v ovladačích. K modemu jsem dostal cd s drivery, jak je však nainstaluju, napíše se mi, že instalace proběhla v pořádku a nyní můžu hardware připojit. V ovládacích panelech v záložce hardware je ale stále chyba. Když se pokusím ovladače aktualizovat ručně tímto způsobem (skrz ovládací panely), nenajde mi instalační soubory ani z toho CD, ani odjinud z pevného disku. Mám windows 7, tak mě napadlo, že ty ovladače nemusejí být nějak kompatibilní. A ještě jestli pomůže, tak ve správci zařízení mám u toho Ethernet kabelu napsáno "Scientific atlanta USB remote NDIS network device"

 

Omlouvám se, pokud je to banální problém řešený tady pořád dokola, po rychlém hledání jsem odpověď nenašel a nemám taky moc času :) Děkuji za jakoukoliv odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...