Přejít na obsah

Restartovani modemu cisco epc3925


Návštěvník Lofe

Doporučené příspěvky

Ty hodnoty nejsu zrovna zavratny, ale jeste je to v norme,

zkus to tedy jeste premerit programem WinMTR, ktery lepe ukaze kde je s problem:

download/WinMTR-v091.zip

Do policka host zadej treba seznam.cz , nech to bezet aspon do stovky.

a pak pomoci Copy text to clipboard zkopiruj vysledky a hoje zase sem.

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                             192.168.1.1 -    0 |  117 |  117 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|                   No response from host -  100 |  117 |    0 | 5000 |    0 |    0 |    0 |
| static-84-242-127-9.net.upcbroadband.cz -    0 |  112 |  112 |    6 |   10 |  120 |    7 |
|                           84.116.221.37 -    0 |  112 |  112 |   10 |   15 |   78 |   13 |
|                          nix2.seznam.cz -    0 |  112 |  112 |   11 |   21 |  191 |   12 |
|                           www.seznam.cz -    0 |  112 |  112 |   11 |   13 |   36 |   12 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
  WinMTR v0.91 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak dlouho to má trvat ale utnul jsem to po asi 15 minutách.

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                   No response from host -  100 | 1455 |    0 | 5000 |    0 |    0 |    0 |
| static-84-242-127-9.net.upcbroadband.cz -    0 | 1452 | 1452 |    7 |   15 |  158 |    8 |
|                           84.116.221.37 -    0 | 1452 | 1452 |   10 |   23 |  422 |   11 |
|                          nix2.seznam.cz -    0 | 1452 | 1452 |   11 |   24 |  716 |   13 |
|                           http://www.seznam.cz -    0 | 1452 | 1452 |   10 |   20 |  449 |   11 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
  WinMTR v0.91 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lofe

Packet loss jsem neopravil ja nybrz UPC nejak na siti, jak jsem psal, predelavaji cele Brno a vedeli o tom. Pokazde kdyz jsem tam kvuli tomu volal se mi omlouvali ze to resi a resi a asi po 3 tydnech to spravili.

 

Neboj se volat na infolinku pokazdy kdyz ti ten packet loss naskoci aspon budes vedet jestli se neco deje a nejspis ti i potvrdi ze je chyba u nich.

 

Jinak dneska cely den bez Restartu tak snad modem v poradku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš tam zavolám, protože to není normální.Možná to je už delší dobu ale zkusil jsem ten test potom co mě hry začali hodně lagovat.Modem mám asi 3 týdny a s ním problém "zatím" nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...