Přejít na obsah

Satelitní přístroj


Návštěvník liška

Doporučené příspěvky

Návštěvník liška

Dobrý den,omluvte mě,že píši tak nějak mimo mísu,ale nevím kde se zeptat.Jsem mnohaletou zákaznici UPC,ale už mě štve jak stále zdražují a nedávají nové programy.Nyní se mi naskytla příležitost zapojují na našem paneláku satelit s tím,že si každý musíme koupit satelitní přijímač s kartou.Jelikož tomu vůbec nerozumím můžete mi poradit ,který přijímač je kvalitní,mám požadavek,aby šlo nahrávat a přehrávat buď z ext.disku nebo s hdd a nahrávku převádět do pc nezakódovaně.Dále MP-4,HD,samozřejmě v cz menu a cenově asi do 8 000kč bez karty. děkuji Věra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvně píšete, že UPC neustále zdražuje, já mám už od Karnevalu stejnou cenu za TV nabídku - což je 5 let.

 

Jinak těch přijímačů je hodně ale asi nejlepší je podívat se přímo na stránky sat operátorů, které doporučují :

 

http://www.skylink.cz/web/structure/62.html

 

http://www.cslink.cz/file/163

 

 

A ten třetí satelit bude Intelsat 8) :drunken:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jestli seš uživatel/ka kabelovky, tak si přechodem na satelit moc nepomůžeš. Jednak ke každé TV budeš potřebovat přijímač s kartou a druhak pokud půjdeš do placené nabídky, tak tě to vyjde mnohem dráž. Kabelovka má pak taky plus v tom, že si za jeden paušál připojíš víc televizorů, což u satelitu neplatí. Nemluvě o servisu, kdy u kabelu nic neřešíš.

 

Satelitní přijímač s nahráváním a převodem do PC, to už znamená vynechat oficiálně podporovaný přístroje s licencovanou čtečkou Irdeto, protože tam jde nahrávka reprodukovat jenom na přístroji, na kterým byla pořízená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...