Přejít na obsah

UPC a my (zákazníci)


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník son
:D No já ho tipuji spíš na mladší ročník,trochu arogantní co nevidí dál než na špičku svého nosu a co on nezkusil a nezažil,tak neexistuje a je vždy horší,asi tak-jo a měl by si najít babu.Ale třeba se pletu a je to jak říkáš a možná je i taky úplně fajn a v pohodě.. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Zdejší fórum se dělí pouze na vesměs spokojené uživatele kabelové televize a pak na zamindrákované chudáky, kteří místo aby svůj problém řešili s poskytovatelem služby nebo rovnou odchodem k poskytovateli jinému, tak tady blábolí něco o kreténech, šmejdech, nezřídka zlodějích apod., byť UPC je to srdečně u zadku, protože tyto žvásty nemají žádnou váhu a hlavně nikdo z UPC ani příp. problémy na základě těchto přitroublých keců řešit nebude, což by si dotyční pisálkové měli rychle uvědomit a bez ohledu na to, jestli mají nebo nemají jakousi babu nebo koho :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

No kdyby jsem tu nebyl já a mě pár podobně zamindrákovaných chudáků /doufám že mě k nim řadíš/,tak si to představ--celé fórum ze 100% pravých a nefalšovaných Elnců!!O čem by jste si psali???Když by jste vše věděli a měli stejné zkušenosti a samozřejmě ty nejlepší!!!

Jo a baba-to je jako žena,holka-sex,pohoda,chvíle odreagování nebo hádání atd....,ale jestli jsi na chlapy,tak si najdi ogara. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To pozná jenom son, kterému zjevně hučí v klacku a podle toho pak jeho příspěvky i vypadají (neboli hormonálně nevybouřený) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

baba, to jako čas, nervy a peníze

Však jsi si odpověděl,kdyby měl ženskou,tak by neměl čas,nervy a peníze a nepsal by tu v tak hojném a hádavém duchu ty svoje moudra.

Přispíval tady podobný mudrlant-nick YABAKA-vůbec bych se nedivil,kdyby Elnc a Yabaka byli jeden a též.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

A copak? On tě taky vyfakoval někdo jiný a teď ve svém stihomamu vidíš stále stejného člověka za vším? Asi bys měl jít na výlet spolu s ritchim, oba to potřebujete jako sůl :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...