Přejít na obsah

zapojení slotu s kartou


Návštěvník dandova

Doporučené příspěvky

Návštěvník dandova

Dobrý den,

již týden máme vloženou kartu do televize, již týden každý den telefonujeme na centrum UPC, bohužel nám zatím

nikdo neumí poradit, co s tím. Televize nenaladí ani základních 110 kanálů a už vůbec není možno zprovoznit televizní

kartu od UPC. Naladí se nám 17 kanáků přeš DVT-T a toť vše. Přes DVT-C není nalezeno nic, přitom televize Philips 42PFL7486/H12 nám hlásí, že byl vložen modul, karta přečtena. Nevím, kde je zakopaný pes, ale zítra má konečně po týdnu urgencí, telefonů, mejlů dorazit technik od UPC, tak si s tím snad poradí. Kontaktovala jsem i Philips linku, kde jsme vše vyzkoušeli po telefonu, televize funkční, vše funguje, jen prostě ten slot není možné rozběhat a hlavně prý je problém v tom,

že není možné nainstalovat základní nabídku 110 programů. Má někdo také zkušenost s touto televizí či poradí, co s tím.

Díky moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Televizory jako Philips, LG a další někdy zpřístupní DVB-C až při volbě jiné země, než je ČR. Občas je taky potřeba provést ladění ručně a zadat všechny parametry sám. Tabulka s kmitočty je i někde zde v diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník natasss

Tak jsem to zkusila taky.

Sice jsem si k televizi LG 22LH2000 pořídila Kaon, protože když jsem si televizi kupovala, tak o o tom, že má kabelový tuner nebyla zmíňka. Ale když jsem tu pročítala všechny rady, tak jsem ze Samsungu, který už byl koupený s DVB/C, slot vytáhla a zkusila jsem v LG změnit zemi na Finsko, ale diakritika byla špatná a ani se jich 111 nenašlo, pak jsem zkusila dát zemi -- a naladilo se 111 stanic. Zasunula jsem slot s kartou a ejhle! vše fungovalo na jedničku. :D

Tak pokud objednaný technik v pátek mi Handan CV6000-neuvede do provozu(problém jsem popsala v Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace)-tak Kaon přesunu k druhé televizi a koupím si od Licy druhý slot s kartou, Handan jim vrátím a budu mít pokoj. Že mě to nenapadlo dřív. Už jsem si ověřila, že mi to se slotem funguje. Třetí televize je stará, tak tam nějaký setobox potřebuju. Akorát to HD mi tam bude na nic, ale to už nějak zkousnu. A až televizor doslouží, tak si tam stejně pořídím nějakou "placatku"

Ale pokus hokus se mi vydařil a mám z toho docela radost. Jen mě mrzí, že jsem na to nepřišla dřív. Mohla jsem si za ty tahanice s UPC ušetřit nervy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...