Přejít na obsah

Aktivace Kombi komfort


Návštěvník Dahak

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Mně jako zákazníka nezajímá jaké úkoly kdo z UPC má, já si objednávám službu a od té vyžaduju funkčnost. Klidně ať si tam jeden technik přijde zapojit modem, druhý udělat něco v rozvodné skříni a třetí čekat až se to rozjede, ale službu převezmu v okamžiku funkčnosti, dřív ne. To je myslím naprosto jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Zajimave :)

Kdyz jde o zapojeni technikem, tak ses asertivni a spravedlivej az hruza, ale kdyz vedle ve vlakne uzivatel homberg resil spatne strzeny platby, tak to byla sama smirlivost, trpelivost a pochopeni :D

 

No nicmene, jakkoliv se mi ta nekonkretni cekaci doba na aktivaci nelibi, tak jsem delal predminuly tyden instalaci, s technikem jsem se o tom bavil, on mi sam vysvetlil, ze s tim nic nenadela. Kdeze jsou ty lonske snehy, kdyz se u kliose fakt cekalo az se net rozbehne. Ted je honej od certa k dablu, na instalace maj pul hodiny a pak uz to ma v prackach centrala a nezbyva nez cekat. Takze jsme taky cekali... (dikybohu, ze se dockali).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Špatně nebo spíš omylem stržená platba nemá na provoz žádný vliv a navíc se to v dalším období srovná. V podstatě než člověk napíše reklamační dopis a UPC mu odpoví, tak už je další období a platba je zpátky. Ale objednat přípojku internetu a pak nemít nic je úplně jiná situace. Jestli to ale někomu vyhovuje, tak já mu ve štěstí nestojím, to opravdu ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Jenze vis moc dobre, ze komunikace s UPC je dost divoka zalezitost. Ve finale je vetsina lidi rada, ze vubec maji dostupnou pripojku UPC a dal uz jsou holt v jejich moci.

Asertivni nebo zdrave nasranej pristup se da praktikovat lip snad i s mobilnima opama nebo Ceskou postou.

U UPC si muzes stezovat jak chces a komu chces, ale vzdycky to musi jit pres ultraefektni filtr zvanej KC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...