Přejít na obsah

vyuctovani - faktura - UPC zlodejna?


homberg

Doporučené příspěvky

no co, někdo neumí fakturovat, jinej neumí česky, újma vzniká v obou případech - v prvním finanční (zákazník bude o pár korun chudší), ve druhym znalostní (uvidí to někdo z upc a začne psát taky jako ***)... takže vyhlašuju status quo a na obou stranách mír 8) asi ze mě bude právník a profesionální vyjednavač :thumleft:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

dobry den chci se zeptat a spise poprosit mam zaplatit kabelovku 817kc ale nam spozdi penize tak mi projdou kolem 20.7.2012 tak bych to hned zaplatila ale nevim zda mi naskacou naky uroky nebo penale prosim muzete mi to napsat dekuji hankova snad to vadit nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Upomínku nevím, ale jednou jsem se zpozdil s platbou asi o týden a pak mně 5x denně volal UPC-automat s tím, abych zaplatil. Naštěstí pořád ze stejného čísla, tak jsem to pak přestal zvedat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Platím už víc než rok přes eshop.upc.cz kartou. Taky se mi povedlo jeden měsíc nezaplatit a nic se nestalo. Další měsíc jsem dostal fakturu s dvojnásobnou částkou. Tu jsem hned zaplatil a bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
Jak rychle UPC tu upominku posila, vite nekdo ?

Je to tak trochu mimo téma,ale napíšu to....cca před třemi lety u mě zvonil obchodní zástupce,s tím že nemám zaplacenou platbu u UPC!Řekl jsem mu,že se plete.že mám v bance zavedené přímé inkaso pro UPC,takže jedině by byla chyba na straně UPC a nebo,že bych zrovna neměl peníze na účtu/což bylo vyloučené/,on si trval na svém,tak jsem ho pozval dál,ukázal mu výpis s platbou,on zablekotal omluvu a snažil se mi udat nějaký balíček.Takže nashle a dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...