Přejít na obsah

UPC KOMFORT + a rychlost routeru


Návštěvník berkas1

Doporučené příspěvky

Návštěvník berkas1

Ahoj, mám internet komfort + a router Asus wl-520gc s nejnovějším firmwarem od dd-wrt.

 

Jenže mám problém s jeho propustností - internet přes něj není rychlejší než cca 40Mbps (stahuji tedy cca 4-5MB/s). Když ale pc napojím přímo tak stahování jede rychlostí až 14MB/s.

 

Přenos souborů v rámci místní sítě jede na plnou rychlost routeru (11-12MB/s), takže předpokládám správně, že router nemá tak velkou propustnost internetu a nezbývá mi nic jiného než koupit nový????

 

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník europoint

Zcela totožný problém se stejným routrem jsem řešil dva měsíce. Nepomohlo nic - je to stařeček, taková propustnost tam zřejmě není. Stejně jako před třemi lety, kdy jsem toto řešil s routrem SMC jsem to teď vyřešil koupí nového routeru a to ASUS RT-N12B1 - za ty peníze dokonalá volba. Funguje to perfektně. S Nkovou síťovkou dosahuji plné rychlosti (Komfort 60) nejen přes lan ale i přes wifi, nemluvě o množství nových funkcí co má k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...