Přejít na obsah

Druhá TV


Návštěvník remy10

Doporučené příspěvky

Návštěvník remy10

Dobrý den,

 

chtěl bych se zeptat na jednu věc.

 

Planuju koupit druhou TV do ložnice. mam pruchozi zasuvku v obyvaku ke ktere je pripojena TV (bez STB reseno pres CI slot) a internetovy modem.

Dle toho co jsem vycetl, je nejlepci tedy koupit nejaky lepsi rozbocovat na F konektory a zapojit do nej internet a zaroven koaxial na druhou TV do loznice? nebude to delat neplechu? Nebo je lepci to rozbocit u TV vystupu v zasuvce? Jde mi o to jestli v te zasuvce neni treba nejaky filtr a v tom slotu na data neni signal na TV? omlouvam se asi za trivialni otazku, ale v tohle jsem laik :)

 

PS. druha televize bude resena taktez pres CI slot.

 

dekuju predem za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelovy modem musi byt pripojen do TV zasuvky s vysupem DATA, v zasuvce je filtr, ktery na vystupu pro TV odfiltrovava frekvence ktery modem pouziva pro odesilani dat, proto neni mozne zapojit modem jen pres obycejny rozbocovat spolecne s TV, protoze jinak modem rusi tv signal.

Takze rozbocovac budete muset dat az za zasuvku a ne pred ni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník remy10

ano, to je mi jasne, ze rozbocovat musi byt az za zasuvkou. jde mi to, jestli ten rozbocovac muzu napojit na datovy vystup na zasuvce (sroubovaci), a napojit na neho tedy internet zaroven s televizi do loznice. nebo ten rozbocovat musim napojit na vystup pro televizi (s kolikem). Nekde jsem cetl, ze je lepci dat ten "sroubovaci" rozbocovat s F conektory (lepci stineni). ale nevim jestli mi na tom pojede televize, kdyz je to vlastne vystup na data.

 

jinak receno, jestli mi proste televize pojede na datovem vystupu, na kterem mam napojeny internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...