Přejít na obsah

Internet Fiber 50 -> Kombi komfort (+ vlastní modul v TV)


Návštěvník jndm

Doporučené příspěvky

Návštěvník jndm

Zdravím,

momentálně mám jenom internet (fiber 50) a chci to změnit na kombi komfort. Chci použít modul v TV + kartu od dvbshop, modem jestli chápu dobře není třeba měnit.

 

Jestli chápu dobře tak by mělo stačit:

1. zavolat na klientskou linku a změnit tarif, modem zůstane jaký je a set top box nepotřebuji

2. na dvbshop objednat kartu (podle jejich webu si u UPC ověřují jestli jde o jejicj klienta, takže se to musí udělat v tomhle pořadí.

3. až to UPC vyřídí rychlost se lejce změní (50/5 -> 60/6)

4. až dorazí modul s kartou strčím ho do tv a kabelovka začne fungovat

 

ve výsledku budu měsíčně platit těch 649 + 49 za modem.

 

Je to tak? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? je při tom třeba návštěva technika (když se vlastně žádný HW nemění)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník RZ

Dobrý den, mohu se zde také zeptat?

Několik let jsem využíval UPC Direct + Internet, loni jsme Direct zrušili a zůstal Fiber 50. Teď bych chtěl přejít na balíček Kombi Komfort+

Jestli jsem pochopil správně, tak modem měnit nemusím, takže odpadá poplatek ve výši 650Kč. Napadlo mne, že si vezmu ještě Wi-Fi Modem ED3 za 69Kč (místo 49Kč), tím ale těch 650Kč budu muset zaplatit. Je to tak? Pak vidím řešení v tom telefonu za 1Kč.

 

Zatím používám Motorola SBV6120 + Asus WL-500gP V1 a chtěl bych používat pouze Cisco EPC3925. Výhody vidím v malé úspoře za zapojení pouze jedno zařízení a využití větší Wi-Fi přenosové rychosti u nového modemu. Je to tak, nebo se mýlím?

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Děkuji,

ještě by mne zajímalo jestli je Cisco kvalitní zařízení, nebo jsou s ním nějaké potíže a dokáže spolehlivě nahradit WL-500gP? Nemá problémy se signálem bez externí antény a možnosti ji připojit?

 

A nakonec - má cenu zkoušet zatlačit ještě níže než je nastavena v e-shopu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slevu na tarif Kombi uz ti pokud vim nedaji, na Cisco EPC3925 si zde zatim nikdo moc nestezoval, takze asi bude OK,

a ohledne te ceny za vymenu modemu nevim, 650 Kc se uctuje za vymenu starsiho modemu ED 2.0 za 3.0, jenze ty uz modem ED 3.0 mas, takze podle ceniku by to melo byt spis - Výmena modemu - instalace technikem 250,00 Kc,

snad to zde nekdo znalejsi upresni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Tak mne zrovna kontaktovali.

- 650Kč budu platit když vyměním starý modem za nový Wi-Fi modem ED3 i v případě, že si vezmu telefona za korunu

- neplatil bych v případě ponechání starého modemu, i když ten mi chtěla slečna infolinka taky nejdříve měnit (nevím proč a za jaký?)

- dále jsem byl upozorněn, že ten Wi-Fi Modem ED3 neslouží jako routr :shock: to jsem moc nepochopil (mám si za něj připojit svůj Wi-Fi routr)

 

Za chvíli zavolá a domluví technika.

 

EDIT:

Volala rychleji než jsem čekal - objednáno na středu 8-12

Trochu mne znervozňuje ten nový modem. O co budu tedy ochuzen oproti svému starému routru Asusu WL-500gP?

 

EDIT2:

A než jsem to stačil zeditovat tak mi hned vypadl na okamžik net.

Upraveno uživatelem RZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...