Přejít na obsah

TV Sharp Aquos a CI Slot


Návštěvník EasyEuforia

Doporučené příspěvky

Návštěvník EasyEuforia

Dobrý den,

 

mám dotaz ohledně instalace digitálních programů. Koupila jsem si televizi Sharp Aquos, k tomu CA Modul a vložila do něj kartu UPC a dala do CI Slotu. Bohužel při snaze o instalaci digitálních programů se prostě nedaří. Jela jsem podle nabídky nastavení, označila jazyk čeština, země instalace Česká republika a že jedu přes kabel DVB-C, začne vyhledávání, ale najde to jen analogové kanály, digitální žádné. Někde jsem se tu dočetla, že se má dát jako země instalace např. Německo. Když ho zadám, kanály digitální to najde všechny, ale u všech mi to pro změnu hlásí, že jsou kódované, takže mi je to sice najde, ale dívat se na ně stejně nemůžu. Když vrátím kartu do settop boxu a přepojím do tv, všechno funguje, ale jak dám kartu do televize, nic mi to nenajde. Neřešil jste někdo stejný problém a nemohl byste poradit??? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartu musíte mít s modulem od firmy LICA, když jsem četl Váš příspěvek tak mám dojem, že tam dáváte kartu z settoboxu. Takhle Vám to nikdy nepůjde.... Musíte si u společnosti LICA tuto kartu spárovanou s modulem objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nechcete nektery z STB, ktere zapujcuje UPC, ale chcete si poridit vlastni zarizeni,

je podminkou pro prijem digitalni kabelove televize mit koncove zarizeni (STB, TV,TV karta do PC) ktere obsahuje:

- digitalni kabelovy tuner DVB-C

- a kompatibilni CI (common interface) slot pro vlozeni dekodovaciho CA modulu - Conax (SMiT Conax) a pristupove karty od UPC,

ktery se spolecne s kartou je objednava na internetove adrese http://www.dvb-c-shop.cz ,

cena je 1308 Kč za CA modul + 200 Kč za balné a přepravné, celkem tedy asi 1500,- Kč.

Novinka: od 12.12. 2011 je možné si CA modul s kartou pronajmout primo od UPC za cenu 49 Kč mesíčně.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ejerrod

Nastavení Sharp Aquos 830 jsem se snažil udělat sám, ale po všech možných zkouškách a hledání v diskuzích na netu jsem zavolal na podporu Sharp 800 880 865. Po několika vyzváněních, nedostupné lince, obsazovacím tónu se podařilo. Pán mi chtěl nejprve vnutit prodlouženou záruku, že je poté návštěva technika a nastavení zdarma-nenechal jsem se zviklat. Nakonec dal číslo na pevnou linku na technika 283 840 523. Pán byl milý a stačilo jednoduché sdělení.

1. nastavit v Možnostech/Automatické vyhledávání/Digitální vysílání/Kabelové (=DVB-C)

2. nastavit hodnoty v tabulce - metoda hledání = rychle, počáteční frekvence = 170,5, rychlost 1 = 5000, rychlost 2 nechat jak je, ID sítě nastavit na = 1, modulace nechat jak jsou

3. spustit vyhledávání (za chvíli je to nastaveno...)

Po tom, co jsem zkoušel různé hodnoty a několikahodinová hledání po kmitočtech a kanálech, jsem HAPPY :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...