Přejít na obsah

Nefungujou mi kanály, které mají fungovat


Návštěvník proctonefunguje

Doporučené příspěvky

Návštěvník proctonefunguje

Mám už asi půl roku objednanou televizi od UPC Starter plus Sport, jenže hned po instalaci jsem vše odpojil a zašal to používat s novou televizí až dnes. Vše zapojeno, jenže fungujou jen ty základní kanály čt 1,2,24,4, nova, prima, barrnadov, óčko. U všech ostatních včetně těch, které mám objednané, je takový ten symbol placeného kanálu a ať se snažim udělat cokoliv, prostě to nejde. Nebyla by nějaká rada? Předem Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, co popisuješ namá tvoje UPC karta v CA modulu/SetTopBoxu načteno "předplatné" na tento měsíc.Zavolej na +420 241 005 100 volba "2" (technici od 8:00h).

Připrav si :

1.číslo smlouvy

2.číslo UPC karty v CA modulu/SetopBoxu a raději ale i s.n. CA modulu/SetopBoxu

3.buď trpělivý, spojení s operátorem proběhne běžně až po 7-12 minutách.

Požádej technika o zaslání obnovovacího signálu pro předplatné (TV přijímač nech zapnutý), protože tvoje TV byla delší dobu mimo provoz.Pokud narazíš na "normálního" telefoního operátora/technika, cca do 30min - 2hodin (max 24h) se ti programy spustí v opačném případě ti dopomáhej bůh :D .Pro kontrolu jdi do menu TV (CA modul) nebo menu STB (SetTopBox) a překontroluj "SUBSCRIPTION STATUS" kde by se mělo ojevit něco podobného jako toto:

Start date 01.Dec 2011 01.Nov 2011

End date 31.Dec 2011 30.Nov 2011

PS: cesta ke kontrole bude vypadat nějak takto - MENU > SYSTEM > OSTATNI ROZHRANI > CI COMMON INTERFACE > SUBSCRIPTION STATUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za ochotu, večer tam zavolám a nějak to dopadne.

 

Na stav předplatného se dostanu - Menu - Podmíněný přístup - Conax - Stav předplatného a tam mám

Zona 1

01/12/2011 - 31/12/2011

01/07/2011 - 31/07/2011

Zona 2

01/06/2011 - 30/06/2011

01/08/2009 - 31/08/2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...