Přejít na obsah

Vypadajici WIFI signal / Lan jede


Návštěvník mssas2000

Doporučené příspěvky

Návštěvník mssas2000

Mam problem s WIFI pripojenim. Pred nekolika dny vsechno fungovalo. Ale uz par dnu nic nejde ani po resetovani modemu a routru.

Mam napojeny router na modem a pripojeni 50/5 Fiber. Router ma LAN a WIFI. Internet pres Lan funguje jenom na c. 20 Mbit. Internet pres Wifi temer nefunguje i kdyz signal je silny podle indikaci zarizeni, ktere se k WIFI snazi pripojit. Nerozumim kde je problem. Mohl by nekdo poradit? Odesel mi router, ci modem? Proc WIFI signal je silny ale internet nefunguje? Je to vada UPC, kdyz mi nejde net plnou rychlosti ani pres LAN? Nejhorsi je to, ze vsechno fungovalo.

Zabezpeceni mam, taky mam nastavene MAC adressy. dekuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mssas2000

diky, jsem ted v praci. az se vratim domu podivam se na presny model. Router je od edimaxu. Modem od UPC podporuje rychlost nad 50mbit, takze tady by problem nemel byt. Ale podivam se na presny model...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mssas2000

vypada to na spatne nastaveny kanal. inssider ukazuje ze vsichni v okoli jedou na 11 kanalu. tak jsem to prenastavil na 5 kanal. zatim to bezi. diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...