Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Stando, proč to tak hrotíš?

Jsou věci, které na UPC vadí a dokonce by šli zlepšit.

Tak je tu postupně připisujeme. Je to pouhý seznam, neobsahuje ani žádnou stupnici, jak moc to vadí. A zpravidla nám to zas ta nepřekonatelně nevadí.

Jinak máš pravdu, že kdyby tam byla jediná věc, kterou bych "nepřežil", tak by ji spíš nepřežil můj zákaznický vztah k UPC.

Ať si s tím lámou hlavu jiní, jak to zlepšit. Nebudeme jim dělat ekonomickou analýzu, zda investice do změny se jim vyplatí nebo ne. Jim by mělo jít o naše peníze.

 

Je spousta věcí, která mi na UPC vadí, a přesto je to pro mne nejvýhodnější poskytovatel televizního signálu.

Prostě bydlím v takové lokalitě, že možná by do úvahy přišel ještě satelit, ale při porovnání mi (někomu jinému možná ne) vychází líp UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nebyla řeč o celkovém výpadku všech služeb, takže doporučení na telefon je zcela opodstatněné. A pokud jde o cenu, tak není problém dát výpověď tak, aby se ten rok nepřekročil. To je pouze detail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nejsem permanentní stěžovatel, tedy nepřipadám si tak. Ale pokud mám výpadek tak ho potřebuji řešit.

Na ostatní věci mi stačí pomalý webový formulář, kde mi rychle odpoví, že mi za dva dny odpoví. Bohužel ta odpověď už je absolutně mimo buď v tématu nebo v čase. :(

 

Ano, UPC telefon "někdy" může být velmi výhodný.

Znám banku, co zrušila Zelenou linku 800...... a zavedla Skype.

Dovedu si představit, že i ten Skype za 0,- může být výhodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Za korunu je ten telefon výhodný vždy, resp. není nikdy nevýhodný. Maximálně bude ležet ladem, což ale není tragédie (jedině snad pro toho, kdo si nechá kvůli koruně vrtat koleno, tak ano :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Myslím, že koruna není to co bych tomu telefonu vytýkal.

Spíš to, že nefunguje ve chvíli, kdy ho nejvíc potřebuji.

A potom to, že neustále tvrdíš, že stojí jen korunu. Právě na to si člověk musí dát velký pozor. To už lepší je Kredit 50.

 

BTW: Mám známou, co má za Kredit 350 a hrozně spokojeně vrní, protože v ceně má 1000 minut volání na pevné včetně Německa, Rakouska, Slovenska a dalších států v Zóně 0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Telefon obvykle nefunguje pouze při výpadku všech služeb, a to ho opravdu nepotřebuji, protože takový výpadek vyřeší UPC i bez toho, že bych je musel upozorňovat.

A za korunu prostě je, nemá smysl řešit, že si musí člověk pohlídat jeden rok. Kdo má sklerózu, tak si to může napsat třeba do kalendáře nebo fixou na dveře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

O výpadku se dozví i v případě, že ho nikdo nenahlásí, protože se jim odlogují všechny modemy v dotčené oblasti, což je nějak monitorováno (mohl by upřesnit technik, který u UPC pracuje). Jedině pokud by byl problém třeba u mě v kabelu nebo zásuvce, tak by to nikdo neřešil, ale pravděpodobnost takové závady je minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim snazte se aspon v tomto vlakne vyvarovat zbytecnych diskuzi, proste jen napiste co se vam na sluzbach UPC nelibi a co by jste konkretne chteli zlepsit, dalsi diskuze reste v nejakem jinem vlakne,

protoze v opacnem pripade zde opet vznikne neprehledna diskuze o 20 strankach a nakonec to stejne nikdo cist nebude.

 

Az zde bude dostatek podmetu, muze se z toho udelat vytah a ten zde viditelne vystavit a treba i odeslat do UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...