Přejít na obsah

Délka přepojení z Fiber 10 na Komfort plus


Návštěvník Ladron

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ladron

Gewe! :D Mluvíš mě z duše... s tím dobrovolným okrádáním, to u mě trvalo taky dost dlouho, nakonec sem se rozhoupal.. A byla to chyba :o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Přesně toho jsem se taky bál a raději jsem také nějakou dobu nepřecházel... pak jsem to prostě "risknul" a vyšlo to a bez problémů. Nicméně asi není v pořádku, aby klienti byli při žádosti o změnu služby v nejistotě, jestli se to UPC podaří. A už vůbec není v pořádku, aby to trvalo tři týdny (i tři dny jsou moc a domnívám se, že i tři hodiny by byly s řádně fungujícím systémem příliš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ladron

No je to tak jak říkám, tohle já kdybych udělal zákazníkovi, tak už od nás nikdy zboží nevezme :o) bohužel maj u mě v domě monopol.. pokud nepočítám přenosný internety apod věci, který nemám rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

A co ti řeknou, když tam po takhle dlouhý době opakovaně voláš? To jim jako jejich domácí stračena sežrala smlouvy, nebo jakou mají výmluvu? Snad i retardovaná opice by byla schopná to po takhle dlouhý době rozchodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ladron

No neřeknou mě nic, ted jsem týden nevolal, dnes tam zas zavolám, poslední komunikace je ze začátku minulého týdne, že mají technicky problém a pracují na něm s maximálním nasazením :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ladron

Jel stále na původním tarifu, dnes mě napsal naštestí člověk odsud z fora (asi zaměstnanec UPC) a najednou to šlo během půl hodiny, sice ten net běží max kolem 55mbit (i kabelem) ale to už může být problém někde jinde, nebo se to třeba ještě zlepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...